Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

6900 - 7900ft
rendelésre van bármilyen.
még gy kép...
Szia!

Nálam van eladó hosszú kesztyű. M-től XXl-ig, csak szólj, ha kell, mert akkor meg kell rendelnem.
Ára: 14 000,- Ft

Annyi, hogy mérd le a kézfejed szélességét a hüvelyk ujjad és a mutatóujjad közti részen mérve a kézfej szélességét, hogy pontos jó méretet hozzak, ha szeretnéd majd... te vagy bárki más...

Annyi, hogy van egy kis átfutási ideje, míg megjön az áru.

Üdv KillBill.
x14xe komplett blokkod van? ha igen mennyiért?
Szia!

Nálam van eladó rövid kesztyű, feltételezem, amilyet szeretnél, M-től XXl-ig, csak szólj, ha kell, mert akkor meg kell rendelnem.
Ára: 13 000,- Ft

Annyi, hogy mérd le a kézfejed szélességét a hüvelyk ujjad és a mutatóujjad közti részen mérve a kézfej szélességét, hogy pontos jó méretet hozzak, ha szeretnéd majd... te vagy bárki más...

Annyi, hogy van egy kis átfutási ideje, míg megjön az áru.

Üdv KillBill.
Piros fehér Alpinestars Gp Plus XL méretben 22000Ft postával.
Elérhetőség az adatlapon.
Igen én is így bontva gondoltam, nem úgy hogy veszel egy generátort és kapsz mellé ajándékba egy astrát... 1.4-esé pont van is, csak le kell majd szedjem. Ezek használt, úgy értve bontott termékek nem tudom garantálni hogy jók lesznek még 5-6 évig. Most jók, töltenek egy van a mi kuka de az oda is megy, nem pedig eladásra. Az ártól meg nem kell tartani meg tudunk egyezni ha kell Neled a generátor.
rendben!mail.ban küldj légyszi1 elérhetőséget!
köszi
Szia! Mekkora méret, és mire cserélnéd egyrészesen belül? Nekem van egy ilyen, és kétrészesre vadászom, abszolút sérülésmentes, keveset használtam, kopás sincs rajt, cipzárak épek, nem nyúlott sehol (2009-es)
Itten volna !Én 6000Ft-ra gondotlam,nem nagy összeg érte.
Jelenleg bogaras de ha kell akkor természetesen megtakarítom Neked.
ide is jó!
árat is please!köcce!
Szerbusz !

Természetesen tudok képet küldeni.Ide rakjam be vagy saját e-mailedre gondoltad ?
üdv!van képed a plexiről?és egy árat is kérnék!
szia..
a Nolan 101 napszemüveges?Nem látható a képeken..
köszi
uyg értve hogy külön csak generátor eladó.

menyi lenne az ára? menyi garanciát adsz rá?
94es 1.4i hengerenkénti befecskendezésű motorral ellátott astrába , sima szíjas kéne
Hogyne lenne? Mekkoráé kéne? Nem hibásak, mindegyik működik.
a gyári néha működik néha nem.

olyan kéne ami jó, felújítani ezt is lehetne

milyen tárcsa van rajta ez a poly-v vagy a sima?
Nekem van egy hibás generátorom: 1994-es 1,8-asból. 2000Ft.
Nagyobb teljesítményű, mint az átlag 1,4-1,6, fel kell újítani.
generátor nincs?
Helló!
Opel Astrák F-esek, eladóak okmányok nélkül egy-két hiányossággal, de leginkább cserélhetőek értelmes dolgokra. Érdeklődni a 06/30-593-9371-es telefonszámon, vagy e-mailben: ppdatej@citromail.hu vagy csak egész egyszerűen itt.
Eladó Wintex 2 részes, 56os méretű bőrruha.
Szép állapotban, ésésmentes, full protektoros. 1.5 szezont használt.
Eladás oka: az utcai motorozást szüneteltetem egy ideig.
Ára 35eft. Szerintem ennyit bőven bőven megér!

A sisak M-es méretű, gyakorlatilag új.
25eft-ért vihető.
StylMartin cross csizma jó állapotban (Gyakorlatilag hibátlan, 1 dologtól eltekintve, vagyis a bal csizma belső felénél 4-4.5 cm-es szakadás található. A víz nem folyik be, lassan 0.5éve így használom).
47-48as méret, és szerintem qrva jó áron adom... 14eft-ért vihető!

Ugyan itt egy SoulRace márkályú protektoring, használt de jó állapotban (nincs rajta szakadás, viszon a tépőzárakat érdemes lenne kicserélni, mert gyengébben tart mint uj korában)
Xl-XXl-es méret (én 186/90-93kg vagyok) 14eft -ért eladó.
cserélném 2részea Arlen Ness ruhámat egyrészesre...makulátlan...csúszás és sérülésmentes