Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyibe adod a kocsit ?
nezizegjéé...
tudom, tisztába vagyok vele sajnos..
Hagyd, nem ért semmihez! Mondhatod a vaknak, hogy virrad!
pontosan ...
ja ha meg önindító meg akku lenne meg sok szar akkor jönne hogy : " ólomnehéz LC4"
me nemszimszon ez hogy rugdosni kejjen ...
Hát papírkutyából van bőven, magamutogató divatmotorosok, akik csak 25 fok felett veszik elő a motort, na meg az Alsóörsre tréleren.....
na szépen elírogatok mindent.. rajtszám akart lenni
enyémen a berúgókar nem szokott tetszeni a papírkutyáknak
Mert azt gondolják, hogy jatszám van rajt, így versenyeztek rajta, meg ááhh csak négyszázas fostalicska (na erre nem reagálnék... ki kell próbálni mire képesek, és kuss), meg szét van már úgyis hajtva...
Az első már pont nem igaz, én voltam vele, még 2009ben a ringen 2szer, és ennyi, előttem sem pályázták..
nincs szét hajtva, se nem csörömpöl, se nem fogyaszt olajat, és hogy belpiacos az még nem jelent semmit, minent lehet hozzá kapni (kereskedésben néztem meg egyis ismerős gépén), és nem tart tovább a megérkezése mint a többié, mert itthon még egy 6-os csavart is rendelni kell
szép ez a motor, nemtudom miért nem vitték még el..
természetesen megoldható.
a pulcsi bontatlan gyári csomagolásban van. milyen képet szeretnél?
Szia. Persze.
Adj egy msn címet és küldöm.
Hello.
Eladó egy új Kenvelo termo pulóver. Méretprobléma miatt eladó. Csak felpróbáltam de nem lett jó. Nagyon jól megtartja a hőt. Onnan tudom,hogy volt már ilyen pulóverem. Mérete: XXL
Érd:
MSN: pityuz_92@citromail.hu
Tel:06306227657
Légyszíves küldj 1-2 képet a pulcsiról.
Posta megoldható?
Ostyák, csokikülönlegességek, természetes frissítőitalok nálam!
Részletek itt: http://www.motoralkatresz.eu/tatanka
Eladó egy AGV RC-5 Pro L-es szép mintázatú bukóm.A sisak jó állapotú,ám van rajta egy-két karc,de nem vészesek.Valamint a hátsó szellőzőnél kicsit látszódik,hogy ragasztva van,de ez sem eget rengető.Spy szemüveggel adom.Ár megegyezés tárgya.Nem adom oda 10-ért!Komoly érdeklődők jelentkezését várom.
Ugyanitt eladó Fm Racing L-es protektoring,valamint NO Fear XL-es mezem,ami 2x volt használva.Utóbbi kettőről itt egy link:
http://kepesmotor.hu/hat_gerin...
Érdeklődni e-mailben:tenachtoclan "kukac" freemail "pont" hu
Kétrészes Dainese 52 ruha szép állapotban 42000 ért eladó
06209157 653
ebay rendelést vállalok
írj az emailemre palykadaniel@freemail.hu
egy kis segítség a keresésében:beírod az ebay keresőbe amit keresni akarsz
aztén a kiadott találatok felett vane gy olyan hogy "Sort by:" ott legörgeted és kiválasztod: "price+shipping: lowest first" ( ez azt jelenti hogy árszerint növekvőbe rakja)
és akkor felugrik egy kis ablak " enter your location" ott kiválasztod hogy hungary
és így kiválasztottad amit szállítanak Magyarországra!
94-es évj Yamaha fzr600 váz,eredeti külföldi papirokkal forgalomba helyezhetően 70e ft.
Hali. nemtudom h jóhylre irom e de az iphone 3gs-es hirdetés kamus:D 3gs-ből csak 8gb létezik mielőtt valaki bedülne a 90-ezres hirdetésnek:S:D üdv
ennyiért ez olcsó.