Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Roleff kordúra kombi xl 22000ft.érdekelne párméretet irnál nadrág derék szár hossz kabát derék új hossz kívül belül postán tudod küldeni?
Sziasztok!
Sv-re rendelhető teljes oldalidom üvegszállas műgyantából.A gyári idom van lemásolva es tökéletesen illeszkedik bemegy a fejidom alá nem úgy mint a pályaidomok.
Szia.Én 175cm,és 96kg vagyok.Rám pont passzol,rád is jó lessz.
Szia. A bőr ruha, magasság, kiló, mekkora emberre jó? Mármint kb 180 magas 95kg vagyok.
Shox bőrkombi xl eladó 22000ft.Ugyanitt Roleff kordúra kommbi xl 22000ft.A kettő együtt 40000ft.Házivízművet beszámítok.
MK kipufogórendszer eladó! AKCIÓÓÓ!
yamaha TZR 50, aprilia Rs 50

akciós áron eladóó!
25eFT!
posta megoldható
06706574245
méretek nadrágok kabát ?esetleg külön is eladók vagy csak egyben
Styl Martin cross csizma használt, de jó álapotban, fémcsatos, így nem kell fosnod, hogy letörik a 2-3 eft-os műanyag csat. A bal lábnál, a belső oldali részen egy 4-5 cm-es szakadás (A víz nem folyik be) van. 47-48 a méret (Szóval a csajod lábára nem lessz jó )

Ugyan itt egy utcai csizma, 45-46-os méretben, gyakorlatilag új, a ruti vizsgát járta meg (kb 120km) is eladó.

Rmz 250 2007-re idomok eladók.
+ 1 fekete KTM első sárvédő.

A StylMartin ára tizenvalamennyi... mond meg, mit adsz érte
Az utca csizma 12eft (20volt bolti korában)
Az idomszetteket meg nemtudom... Írd meg, de 1000ért nem adok semmit!

Elérhetőség az adatlapomon. Csere engem személy szerint nem érdekel.
Komplett cucc eladó újszerű állapotban. 70000. FT az ár fix igy is ajándék. 30-490-1133
Eladnám motoromat... (elérhetőség adatlapomon)
Sziasztok!
Bubis plexik eladók sok tipusra 10-12EFt közt,integrált irányjelzős hátsólámpák 14EFt-tól!Szines Racing fékkarok 14000Ft/pár-tól,lábtartók,bukógombák,markolatok,idomba szerelhető irányjelzők,üléspúpok,tükrök kedvező áron!
Azonnal vihető gsxr600-750 K6 füst,yamaha r6 2006-2008 sötát es vtr 1000f 98 sötét bubis plexi!(nind 10000Ft) tel:06303210309 bali105@t-email.hu
Metrakit kipufogó eladó!
Rs 50,TZr 50, horpadásmentes,Frissen fényezve(hálló fekete)
akciósan 29.999FT
csababoy0@t-online.hu
06706574245
OK
ha érdekel a felni akkor,küldöm az az infokat,és a képeket aya
Női kabát: Spool anyaga 100% polyester, kivehető belső bélés, kivehető CE protektorok (könyök, váll), puha gerincprotektor, rendelhető CE gerincprotektor, teljesen szél és vízálló, derékrészen tépőzárral állítható, nadrággal összecipzározható, 3M Scotchlight fényvisszaverők.
2x használt, szinte új állapotú. 172/60kg emberkére jó. Bőrnadrág csere érdekel. Ár: 15 000

2 részes cordura:
Nagyon jó állapotú! Kivehető béléses a nadrág és a kabát is. Belső zseb, vízálló, fényvisszaverő. Gerinc, váll, könyök, comb és térdprotektor. 173/90 kg emberkére jó. Külön is eladó! Esetleg csere érdekel. Ár: 15 000

Hívj vagy írj bátran, biztos megegyezzünk!
aya@index.hu -ra jöhet a kép ...
az ET szám határozza meg , hogy mennyire van a felni széle a felfogatás síkjától ...
vagyis , hogy befér-e az adott felni az adott autó típus alá...ez elég fontos , mert beleérhet a felni a futóműbe...stb....
Minden felnin fel van tüntetve ....
ár 35 fix,képet holnap tudok mutatni,írj már rám egy emailt most,aztán holnap tudom hova kell küldenem a képet! ET? nemvagyok képbe ,világosíts fel :D
Hát igen, a suzuki nem enged
Becsülni becsülöm, csak éppen nem értek hozzá, így még egy szimpla légszűrő takarításhoz is szervizbe viszem Most is gyűjtés van. Tavaszi használat előtt kompletten át szeretném nézetni az utolsó csavarig
kép?ár?ET?
4db német alufelni, 15" 4X100as osztókörrel,1szezonos dunlop SP utcai gumikkal eladó.
Szia. Jól hangzik, de rendszámos van, 2 meg nem szeretnék.
Viszont szép a gépparkod. Gratula.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_dr-4215890

Ha valakit érdekel e-mailban írjon! vagy telón! az ár alkuképes.
Kawasaki zx9 1998 játszósnak big SUZUKI dr800 csere kettő az egy autó ért
Üdv,Forgalomba helyezhető külföldi papiros Yamaha FZR600 94-es évj üres váz,sérülésmentes.70e ft-ért
Itt is minden ok,én is beszereztem egy kisdokit városba.Tesóm is most megint be suzukizott (rmz)
Lábam is alakul,köszi,nemrég vették ki a fémeket.
Remélem sok örömet szerez neked is a doki!Örülök,hogy Hozzád került,Te megbecsülöd