Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

agv enduró térképtartós tanktáska eladó, ne újra számíts de a túlélő felszerelést viszi helyetted. a hozzá tartozó rögzítőkkel, 2 e ft+cirka 1200ft posta. 203936892.
A "régi" adásvételin nem volt kötelező árat írni(szinte mindenki kihúzta).
Szerintem most se kötelező,de ha kell beírsz egy összeget "oszt jónapot"
és mit írjak az adásvételibe? csere?
előre is köszi a segítséget
Én is cseréltem már.
Adásvételi és irány az okmányiroda.Mintha vetted volna.
adásvételi mindkettőtöknek és átírás is....
Csüttengeri!

Nem vágja valaki a motorcserés szerződések előnyeit,hátrányait,buktáit? Ha valaki valamit tud,írja már meg! Cserélném motoromat egy hasonló értékű motorra amit felajánlottak,de nem tudom hogy működik ilyenkor a csere!
Üdv, beindítani nem sikerült a benne lévő sárgásbarna "benzinnel", de mindene működik, szikra bika mód van, szerintem ki kell csak takarítani, és megy. De ezt megcsinálom most 7végén.
Valamiért a mailem szarakodik ezért írok ide.Hétvégén megyek Adonyba és összefuthatunk.Küld el a számod mailre és rádcsörgök.
Gas-gas pampera vagy EC50-es hátsó kerék érdekelne... kicsi pénzért. Valaki?
Sötét 11 és átlátszó 12.Ha erdekel adatlapomon a mail-cím.
Milyen színben van, és mennyibe fájna?
Eladó nagyon jó állapotban lésvő Aprilia RX-em. További infóért hívj vagy írj. Ekérhetőségek
Pontosabban ez a neked való 94-97-ig mert az előző 97-98-as.Nagyon hasonló,de ez a tiedhez való.
Bocs!Más is kért és azt hittem Te vagy.Küldöm!
Hello!
Az első kép CBR 900 RR? Ígértél képet, de gondolom nem értél rá. Ja, 96-os.
Hello!

Eladó a képen látható ARROW kémény! Teljessen makulátlan és karcmentes összes tartozékával ahogy a képen is van!
Ár:60.000Ft
Tel:30/680-2519
eladó:
enduro kerék set féktárcsával lánckerékkel gumival! 10000ft
eladó alsó 4 dugós brembo fék munka henger felsővel együtt 7000ft
hátsó brembo fék rendszer 5000ft
2ő együtt 10000 ft
ducati 750es levegös blokra való 1pár karbi 7000ft


érd: Kavalecz balázs 20-542-41-46 vagy Baleee89@gmail.com
debrecenbe van minden
Ennél olcsóbb már csak akkor lesz ha összetöröm... Leáraztam a GS-t
ZERO GRAVITY plexi outlet! 12.000-15.000ft környékén lehet kapni ezt a kiváló minőségű plexit! Én most rendeltem belőle és gond nélkül meg is jött a kawámra!Akit esetleg bővebb infó kell-----lajos.koves@hotmail.com

http://www.zerogravity-racing....
egyébként egybe van?
eladó zxr 250 390000 jó állapot
Sziasztok!
Eladó 2db. Aprilia Rs 125-ös mkp.
Az egyik magyarországon vásárolt 2007-es évjárat versenyzésre átalakítva (Sp), törzskönyves, érvényes műszakis, rendszámos. 2010-ben Magyar Bajnokságot nyert, és az Alpok-Adria bajnokságban a 3. helyen végzett.
( versenyidomok, versenylábtartók, öhlins kormánygátló, Bitubó gázos állítható hátsó rugóstag, Zeeltronic programozható gyújtás, lekönnyítve(110Kg), versenyhenger, hengerfejek, áttételek, dugattyúk, gumigarnitúrák, (esőgumi is), gumimelegítők, állványok. gyári sérűlt idomok, vadi új elsőlámpa, stb.
Csak így egyben eladó. Ára:3000 euró
A másik 2006-os évjárat olasz papíros forgalomba helyezhető bármikor.
Jobb oldalán idomsérűlt, de szét van szedve darabokra a versenymotorhoz tartalék alkatrésznek. 98%-a megvan, könnyen újra összerakható.
Ez is egyben eladó, ára: 360.000.Ft
Üdv!

Képek az Rs fórumon.
Sziasztok!Bubis Plexik rendelhetők 10E ft-tól!
Sziasztok!
Yamaha rd 350 31k üzemképes állapotban papírok nélkül eladó 130000forintos irány áron! 30/4186299