Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt csak a példa kedvéért mutatom.
Általában a Clone telók nem ugyan azt tudják amit az eredeti, mint ez is. Hiányzik belőle a Wifi, GPS vevő, rádio, és a legfontosabb a symbian.
katt
mit jelent hogy majd kiváló?
szóval mennyire van agyonütve?
független?
Azért ilyen olcsó mert Clone. Olvass utána hogy mik ezek a Clone-ok. A Vatera ezekkel van tele.
Sziasztok.Még mindig van 2 eladó amerikai staffordshire terrier szuka kiskutya.25.000forint
Én inkább pénzt adnék érte.. de mitől ilyen olcsó?
Eladó tükör, 9000Ft/pár.
itt van
majd kiváló minőségű n95öt adok,uj akksival,hibátlan állapotban 15ért..
Eladó SUZUKI GSR 600 ABS

HAVI 26,500 ft!

Hitelátvállalással!
15k
ment imél
Ja bocs romlik a látásom
240 e Ft. A hátsó doboz is jár hozzá. ( reg. adót mi fizettük rá ki, rendes 125-ösként van használva, nyilván igy drágább mitn egy 50-ként használt de ha baleset vagy ellenőrzés van nem lesz se biri, se agyvérzés...)

Lejjebb ott a számom is, mostmár érettségi off, tehát kb bármikor ráérek.
Hali!
Érdekelne a Hello Kitty óra
Ne röhögj, tényleg. Jó állapotban van?
Üdv!
Ez a kamera dolog ennyiért engem is érdekelne személyes átvétellel akár Bp-n kívül is :)
Mennyiért vesztegeted?
Sukida 125ccm 4T 8 kW 2011/7 ig műszaki, olcsón fenntartható, megbízható. 06-30-536-77-35



+ Mivel mostmár végeztem kis leltár után van pár középiskolás eladó könyv is, hátha érdekel valakit.

http://www.hasznalttankonyv.hu/index.php?option=com_marketp
lace&page=show_ad&catid=132&adid=22902&Itemid=42

Atlasz is príma állapotba, de pl az irodalom tankönyvek ki se voltaknyitva. ( Khm hát igen )
Ilyen műszerfalat keresek már hónapok óta!
Ha valakinek van ilyen eladó akkor írjon nekem vagy itt a fórumba vagy ezen az e-mail-címen: zolee012@freemail.hu
Az nem baj ha nem 200ig van számlázva csak működjön!
Én is ma rendeltem meg basitól! Holnapután itt is lesz!
Kérdezz utána plíz,tudnám értékelni!
Nem én!
Egy haverom jár fel Pestre!
Megkérdezem hogy a jövő 7en megy e fel!
Igen komoly! ÚJ!
Ha átutalsz 5000 t ot akkor postázom elsőbbségivel vagy 5500 Ft ért utánvéttel!
új,4500? Ez most komoly?
Hétfő hajnalban megyek csak Pestre...
Te mikor vagy ott?
Van új 4500 Ft ért! Akár pénteken átveheted!
Keresnék MD80-as kamerát,amit jövő héten III. ker-ben személyesen átvehetek.Jó állapotú,használt érdekel,minden tartozékával együtt,reális áron. 8000 az új,a használt pedig ugye max félár. Köszöntem:B
Nokia N95 clone,szép állapotban,garanciás uj akksival töltővel eladó. csere érdekelhet bármire.
06304706011 haxorx@citromail.hu