Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, ez első emelő...
ezzel az árral sokáig a tiéd marad
Dehogynem. Erősebb lemezdarabból kivágot a megfelelő profilt, és helló-szia. Nem ördöngősség.
hello,az aerox ára érdekelne kis infoval.
zzr 600 E botott alkatrészei eladók. 94-es évjárat. szinte minden van még . 0630 9492804
Van aki elsőnek mondja,de nem tudom elől ezt elképzelni..... Csinálni? nem olyan egyszerű az
Új K&N van, 21e Ft.
Miért nem csináltatsz bele másik fejet? Ez első ugye?
Ezt a motoremelőmet cserélném emelőszemes tipusra....
Zx6r 98-99 évj eladók olcsóbban mint a bontók.Akár utána ís járhatsz dobsz a bontónak egy emailt és megkérded az az alkatrészt amit tőlem vennél hogy ott mennyi.És meglátod hogy valóban olcsóbb
Okés rendben.
További szép napot
Köszi a gyors választ! HA lesz valami kérlek ne felejts el!
Szia!Most nincsen sajnos
Szia Gábor!

CBR600RR '05-höz vannak cuccaid?
Sport kipuf, kormánygátló, nem gyári rendszámtartó, K&N légszűrő ami elsősorban érdekelne...

Köszi
eladók!Ha érdekel valami csak írj rám vagy telefonálj ezen a számon:06302682858
eladók!
http://www.motor.hu/motor_vpag...
ELADÓ ROBODÓ
PIAGGIO NRG 50 REÁLIS ÁRON
IRÁNYÁRON!
Europai SÉRÜLT,TOTÁLKÁROS,MOTORHIBÁS motorokat illetve alkatrészeket vásárolnék KP fizetéssel! Aprilia,Ducati,BMW,KTM,BENELLI,STB
Eladó,csere érdekel 300-400E ftig
csere ! elcserélném enduróra! 250-cm töl! nagyobb érd! honda mtx 125-gyári állapotu csak közuton használtam! bomtatlan megkimélt! nagyon megbizható!
Helló!
A. korlátozott papírokkal rendelkező vagy max 125/50-es motorok és robogók érdekelnének 200 000 HUF körül. De csak olyanok írjanak akik cserélnének is. Az adatlapomon megtaláljátok a gépet. Honda XL 125 SM. Előre is köszönöm.
zsír sárvédő
Mi az ára?
Ahogy látom elég szakadt és csak 3as.
Ez lehet igyvan csak a mai világban nemigy gondolkodnak+teli a piac Mondhat az eladó bármit az ár a lényeg a vevőnek..Én aztszoktam mondani,erőssen nagyobb az igény mint a pénztárca..