Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2db emelőre gondoltam.
Ha még később meg lesz akkor érdekel csak anyagilag kicsit össze kell magam kapni.
Eladó! Eladó a vasam gyönyörü állapotban 2 kerékszettel friss szerviz és müszaki is! elérhetöségek adatlap vagy a hirdetésben!
még mindig eladó!2004-es,200.000-ért! Szerintem nagyon megéri,vagy csere!
Sony PSP 2000 Slim&Lite eladó! 2008.06. vásárolt. 4 Gb-os memóriakártyával, 1 db eredeti játékkal, 4 DVD másolt játékkal, tok, töltő, tv kábel. A gép karcmentes, hibátlan állapotú. Iá.: 41.000 Ft
SM szett eladó. 95.000 Ft. Új slick elöl hátul, teljesen új 310-es első tárcsa, nagyon jó állapotú hátsó tárcsa, 2 db új lánckerékkel. 2 féle tengellyel. Első: 2,5", hátsó: 3,0". Érd.: adatlapomon található címeken.
Eladom Monza motoros bőrdzsekimet,amit tavaly vettem a shoxban 55000 Ft-ért.Háromszor volt rajtam,utána megvettem a bőrruhát és azóta a szekrényben van.25000 Ft-ért megválok tőle

telefon: 06-30/419-5090
ugyanitt cross motorokhoz emelőbak 5 e ftért.
yamaha cross váltokar eladó
http://kepesmotor.hu/fek_kuplu...
Üdv!

Sürgősen, áron alul eladó egy Derbi senda 70 ccm-es enduro.
2006-os, újszerű, 6300 km-el, gyári 70es blokkal(a blokkban kb 1500km), sportkipuval, utcagumival,stb... a régi dolgait mindet adjuk hozzá(50es blokk, kipu, valamint minden egyéb ami ki lett cserélve)
e-mail:peter.gazso@gmail.com
tel:0630451017
7
ára:300.000Ft
Okés! Várom a fejleményeket
Régota..és jóltetszik mondani
hali keresek bármilyen tipusu 125ccm-es motor komplett idomot az se baj ha törött (fejidom,faridom,oldalidom,gilera sp01-re kéne)
kézi erővel kell 1x beállítani.jo a tiédhez.de egy emberke szólt hogy tartsam meg holnap estig akkor tud jönni érte.tehát ha nem viszi el Tiéd
ez a szegény mióta eladó már.. pedig kurva jó motor lehet
Hali Joe! Olyan kérdésem lenne az emelőkkel kapcsolatban, hogy állítható-e a szélessége az emelőknek, illetve meddig terhelhetőek a tartók. Egy ZX12R-re lenne. Ha megfelelnek a paraméterek a mocimhoz, le is csapnék az emelőkre
eladó Valtermoto első hátsó emelő párban,kék színű,szilikonkerekes.25 e.
valamint G.P.T köridőmérő szett használtan,dobozában 25 e.
Üdv.Yamaha TDR250 jó és gyárias megkimélt állapotban eladó.Több infó a supermotok között(csere/beszámitás-cross/robogó) 06703645442
Szintén Eladó nagyobb váltás miatt....vagy cserélhető nagyobbra hasonló árba!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok!

Van egy eladó NZI Spyder III Alvaro Bautista Replica csúcskategóriás sisakom, M-es méret, de inkább L-esnek felel meg, rám sajnos nagy. Elérhetőség, Bővebb ismertető az apróban:Apró

Naaa, ez máááá' igen!

A FullGázolók tudnak Neked fasza kis hitelt adni, ha kell, én meg okt. 15-ig akcióban (csak-neked-csak-most) odaadom egynégyé, de komolyan! Szerintem gondold meg.

AKCIÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Akrapovic dobomat eladnám összekötő csővel együtt,ha vkit érdekel..
irányár 70000

kép az adatlapomon