Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenkinek!
- SV650 gyári kipufogó (karcmentes) 19.000.-
- SV650 gyári hátsólámpa 8.000.-
motoros25@citromail.hu
29kw elég kevés?
Eladó vagy olcsóbb túramotorra cserélhető:
Honda Cbr 1100 XX
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Halihó..
Keresek Yamaha DT80-ra kézvédőket olcsón.Ha valakinek van vegyen fel msn-re. Előre is köszi.
Csáóó
köszi a felajánlást de leghamarabb tavasszal nézelődöm, vagy utánna
mondjuk a próbától nincs jobb dolog......
ha veszek is valaha próbálok olyan gépet kifogni aminek minél kevesebb kw van a forgalmiban
mert ha jövő év után tényleg teljesítményre fizetünk a lehető legkevesebbet adakoznék az államnak feleslegesen
Bolder L
APICO XL
még mindig eladó a simsonom
http://www.kepesmotor.hu/simso...
a nagy bendő sem akadály, hiszen ez egy sport-túra gép!nem a ráfekvős behasalós moci! én imádom és a következő zizimet is fogom
hát a forgatással nem tudom!Mentem mind kettővel már az én kis 250es 40pacim is meg tud lódulni igaz 8ezres fordulattól de.....megy:)még 2emberrel is !
Szia
igen 4!100as temponál pont nem tudom de úgy vegyesen 3-4Liter
A végsebessége 170-180között van!De hát pályán kivül ugy nem nagyon tudsz vele menni 130-140többet:)
Én legalább is nem mentem vele álltalába másodmagammal ha megyek 140körül kényelmesen 2-3ezerböl elmegyek vele 300km-t simán!ha gondolod találkozhatunk megnézheted személyesen!
méret?
Cserélném robogóra, MZ-re, vagy valami másra
köszi!
egy nem túl távoli jövőben tervezek egy sportgépet venni
finoman puhatolózom
ezek az 1 hengeres endurok nem az igaziak messzire menni
most egy v2 túra enduro és egy sor4 sport körül forognak a gondolataim
bár a nagy bendőm nem az igazi a sportmotorozáshoz
Yamaha XJ 900 Seca eladó

90%-os Metzeler Lasertec gumikkal, Showa hátsótelókkal, Krauser csomagtartóval. Új vezérműlánc, markolatok, akksi. Megkímélt állapotban van, az ára 380 000 Ft.-
Műszaki 2011 Májusig. Az ár irányár. Kizárólag csere miatt adom el.
üdv ZZR természetesen 4T 16 szelep sor 4 ha 250es akkor forgatni kel ha 400as akkor egészen kellemes, a fogyasztása 4-7 liter mind2-nél a 400as nagyobb filling de a kicsi is egészen jó
XL-es méret béléses 10e.ft. minimálisan vízálló ha esetleg postázni kel az árban benne van a posta költség is.
dainese bora 52 es, stílusváltás miatt...hibátlan állapot
sajna nem tudok ráfizetni...
helo ,
milyen méret a szürke fekete háromnegyedes kabi? egyébb paraméterek?(ár béléses? vizálló)
várom a válaszod.
üdv.
sv
Adsz még rá 200-at és adok egy 2003'-as Suzuki RM 125-öt.
Szia!
A sisakkal együtt Mátészalkán vagyok,kb.10 alkalommal volt használva.24000-ért adnám,új ára 35 volt.
Mérete L-60.
Ha érdekel megegyezünk.
Doboza is meg van,sisakzsákkal.
Postázható!
csereár 250e, kp-ba pedig 230e Ft