Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
eladó/cserélhető:
http://www.kepesmotor.hu/ho
nda...

Eladó Honda CRF 450 R 2007-04. Tökéletes állapotban gyári idomokkal ONE-dekorral. Triálmotort beszámítok. Ár: 850 000
Tel.:06306425428
Eladó Suzuki GSXR 600, 2002-es, 1 év műszaki, blokkban 10000 km, 2004-es fordított eleje+radiális Tokico-k, erősen a stunt stílusnak megfelelően átalakítva, 65 fogas lánckerék új lánccal, vas ülésváz, kitámasztó, goodridge fémfékcső mindenhol, kormányról is működtethető négydugós hátsófék, masszív bukógombócok, karter megnövelve(+1 l oil), olajnyomásjelző LED+ síp, elöl kilépők, kis esztétikai hibákon kívül szép állapotban.
600.000 Ft-os fix ár! Csere krosszmotorra, v Pitbikera, esetleg papíros kisebb endurora(DR250-350)
csáó! engem érdekelne a ráf! megvan még? ár?
Szerintem ez már perverzió lenne!
tuti elírta a vidéki paraszt
tudod mit kéne faragni? valami francia tengerparton menős krosszversenyt láttam, hogy kurva hosszú távon vagy 5-10km-en nyélgáz a vízhez közel a kemény homokon, és vissza végig ugratók a mély homokban, na és ide csináltak egy fireblade-et meg enduronak (ala: yamaha FZT750 ). Valami ilyen motorkából kéne oylantat.. rendes első futómű, és esetleg hátra vagy hosszabbítani vagy cserélni lengővillát, meg rugóstagot. képzeld el ahogy 17.000-es fordulaton nyelezed a földúton
Áhh. felejtős, 46-ost keres a hírdetése szerint...
Kösz, megpróbálom...
Eladó Yamaha FZR 250 '89-es
Valós 20000 km-rel, korát meghazudtoló állapotban, gyári fénnyel, forgalmi, törzskönyv, rendszám van, műszaki lejárt. Fék-fékbetétek jók, lánc-lánckerék hibátlan, gumik jók.
Irányára: 150 eFt
írjál lfp-be britney, őő Britton-nak, ő hajkurászott csimmát, és ha jól emlékszem ilyesmi méretben.. nemtom vett-e
Képek lemaradtak:
Eladó Oxtar TCX pro2 krosszcsizma, szép állapotban, kivehető zselébetétes kiscsizmával, 43-as méret.
60-ért megveszem mindkettőtökét egyben!
Egybe 80-ért odaadom.
Ugyanez a blokk egyben 100 e Ft. Nincs kedven bontogatni.
Egy jo állapotú honda cr250 motorkerékpár!Felujjított blokkal teljesen átvizsgálva költségmentesen, kopó alkatrészek kicserélve(dugó,csapágyak,összes kerékcsapágy,villaszimeringek friss olaj,fékbetét)himba lezsirozva, uj láncszett( D.I.D.),verseny kipuffal!A motor áron alul sürgősen eladó!Alkudni kötelező!
Eladó egy Suzuki DR 250 Akit érdekel az írjon!
Teljesen új 2007-es SUZUKI RMZ 450 blokk gyári alkatrészek!

Komplett főtengely 40.000 ft.
Főtengelycsapágy 5.000 ft / db.
Komplett kuplung 40.000 ft.
Oldaldekni 10.000 ft.
Komplett gyujtás deknivel 25.000 ft.
Vezérműlánc 10.000 ft.
Vez.lánc feszítő 6.000 ft.
Vízpumpa 15.000 ft.
Berugó rész kompletten: 10.000 ft.
Komplett váltó 40.000 ft.

stb...

Postai utánvétel megoldható!

06 20 521 84 99

endurobolt@gmail.com
Gyűjtöm bameg
1996-os zzr 600 as tulajdonostól eladó ,új hátso gumi szép állapotban. TEL:06309492804
Nézd így van...körberajzoltam neked.
Az első villa alá próbáld meg :D. Egyik pöcök előtte másik alatta. Gumírozott?
A hátsó villa allá beakasztom,de most így erősen gondolkodóba ejt,hogyan néz ez ki elől.....kipróbálom