Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó lenne ha rá menne mert szeretem ezt a motort.most hogy minden jó rajt csak egy 40 ezres pálya idom kéne rá és jó is
Ha meglenne az eleje akkor 800 ezer lenne 38.000km rel első hátsó vacsi új gumákkal kuplunggal.láncal
elvileg felmegy rá kis átalakitással, én már láttam 900ast a 929 idomzatával
az eleje megvan? Hát nem vagy olcsó .
De megmondom őszintén hogy nagyon sajnálom
de drága az eredeti dom hozzá
de ha feltudnám tenni a 929 izomzatát akkor megmarad
590 az ára
mi az ára?
igen a 900 ast
a 900as van most? vagy melyiket árulod?
Ez igy van, én is kiváncsi vagyok milyen lett a gép, van valami elektromos gond és nem indit, de ezt a napokban megoldom.
Az nem is drága.Csak egyenlőre elkélne adnom az enyémet majd
a blokk sem eredeti akkor jól értettem hogy cb1000 hengersor? ha igen akkor aztaaaa
Hát most felkerült rá egy BIG ONE hengersor hengerfejjel, a fogyasztás abszolut gázfüggő 5- 10 még akár 12 is de akkor aztán cibálni kell, az átlagfogyasztásom vegyesben 6-8 liter, a futómüve nagyon ott van a Radiális elsőfék brutálisan fog, kicsit vaskos darab 250 Kg, egy pár hét és megszokja az ember, nagyon jó motor megállja a helyét az ujjak között is, és nem utolso sorban az EGYETLEN darab a világon mivel semmi nem eredeti a vázon meg a blokkon kivül, egyszoval egy igen komoly ÖSZVÉR, imádtam.
basszus, még nekem is bejátszana ha lenne most egyben annyi.. milyen annak a gépnek a motorja? kérdezték a vidinél, hogy mennyit megy, engem meg az is érdekel h mit fogyaszt? méretben nekem illő gép lenne. azt mennénk a ringre, megnézni mit tud.
550 Kp és hidd el csak a cuccok dupla annyiba kerültek mint az ára a vasnak Gondolok itt a K8as futómüre kerékkel, A vfr Hátsó, Őhlins rugóstag stb. Nem gagyi cuccok vannak benne.
Grat a 12 hez
Mennyi lenne az ára a hondának?
mert ERŐRE kaptam egy zx12est lovagolok, egyébként eladósorban a honda részben felujitott blokkal, OLCSÓN Choppert beszámitok.
Az igen.nagyon szép miért adtad el?
Ez nem az én érdemem, de amint megláttam megvettem kissebb átalakitásokat eszközöltem (a tökélketesség érdekében)
Az igen!Az már nekem bőven elég lenne:)Egyenes kormánnyal örültem ha 180-al tudtam menni mert ha többel nem tudtam mert olyan erős volt a szél.És mivel figyeltem a munkáidat és nagyon tetszettek ezért gondoltam hogy megkérdezlek hogy neked mi lenne a véleményed.De már nem nagyon emlékszem hogy hogy volt a hondán megoldva.
Sziasztok
Szeretném eladni motoromat nagyobb vétele miatt!
cső papa, a szélvédelem a plexin mulik, ha láttad a sárga gépemet azon egy gixer fejidom volt a kormányon és a teljes plexi, innentöl kezdve majdnem ugyanazt a szélvédelmet kaptam mintha fixen lett volna felszerelve mivel nagy sebességbél egyenesen mész az idom is egyenesen áll, éshát akkor a funkcióját is ellátja, nem egészen ugy mintha fixen lenne de 80%ban igen. a sárga gépemmel 220 240et mentem be tudtam bujni mögé.
Szia TEVE!Te magad alakítgatod a motorokat?El kéne nekem egy kis segítség:)Van egy cbr 900 am és szeretnék rá egy egyedi fejidomot úgy hogy adjon némi szélvédelmet és vissza kerülnek a csutka kormányok.Szerinted volna valami megoldás?A motorról az adatlapomon van kép.
Segítséged előre is köszi

szia
Eladó vagy chopperre cserélhető (értékegyeztetéseel. 88as Zx10 némiképp modositva erős motorral jó futómüvel möszakis . Elérhetőségek az adatlapomon.
Üdv.Yamaha TDR250 gyárias állapotban eladó.(több infót az apróban,a supermotok között találtok)