Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cserre is........robogóra
Eladóvá vált igényesen átalakított supermotom. 12 V-os rendszer, önindító, 6 sebesség, elöl-hátul tárcsafékek /az átalakítás miatt/, lég és olajhűtéses, elöl-hátul Sherco alufelnik. Első-hátsó teleszkóp Sherco. A kipufogójában üveggyapot és furulya lett cserélve. Direkt /sport/ légszűrő, injektoros karburátor. A mostani áttétel miatt 100 km/h körül mozog a végsebessége de ez áttételváltoztatással variálható. A fogyasztása nagyon kedvező 2-2.5 liter/100 km. Ez a Dakar tankos változat, kicsivel több mint 10 literes tankkal. Tehát egy tankkal elmotorozol egy ideig. A fejidom és a hátsó sárvédő sem az eredetije. Nincs érvényes forgalmija, egy vámpapír van hozzá, de én 50-esként használtam. Csere igazából érdekelhet bármilyen motorra ha papíros akkor A.korlátozottal vezethető legyen. Minimális ráfizetés lehetséges. Az ár persze irányár és alkuképes. Hívj bátran, biztos megegyezünk.
Helló eladó egy BMW f800as ülés egy kis sérüléssel 10ezer Ft.
képet tudok küldeni.
Eladó egy SUzuki DR 250 S akit érdekel az írjon!
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Az a nagy álom, de, ha minden kötél szakad beérem egy 250-essel is
Semmi?Pedig az fiatal és nemlelakott Mekkora lesz az a nagyobb(300ccm?)Na nem offolok tovább ..............Majd a gasgas topikban megbeszéljük .
Enyémre még érdeklődés se nagyon van..pedig jó lenne már egy nagyobb
Hát nem van heti 1-2érdeklődő vagy értelmetlen(számomra legalábbis)csere lenne....
Látom a Tiéd se nagyon akar elmenni
Üdv.Eladó Yamaha TDR250(csere/beszámitok-crosst/robogót)több infót az apróban találtok.(supermotoknál)
háát odaadom 325 be és + cuccokal.
Hello!
mennyibe kerül ha kérdezhetem ?
majd írj
HD tank, jobb oldala/teteje horpadt. Bal oldala ép, felirat sértetlen.

5.000.- Ft.
Gas Gas EC 125 eladó! 2004.11. havi rendszámos, műszakis. A supermoto szett +95ezer forint. Iá.: 649.000 Ft. Új dugóval. Elérhetőségek az adatlapomon.
Bocs, Kutya, lehet elviszik a gépet, addig jegelem a kislánckereket...köszi!
Hello! Sajnos nincsen. Szabolcs
üdv!van ott a kütyük között önindítórelé?
ha igen,mipénz,és bp-n átvehető?
Sérülés miatt eladó!650ezer
Senkit nem érdekel?200.000ért,2004-es
Olcsobbat számitanék be.

Szóba jöhet supermot és gyorsasági. Más nem. cc nem számit
Eladó több féle jó állapotú gumi olcsón!
Részletek itt!