Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor így dobom be a közösbe! aki eladja a motoromat 600ért kap belőle 50et. a motor
én motoromat add el és kapsz belőle 50et...
szio meg is eladod peddig jo kiss joszag
sohasenem... Peppét amúgy is most akarom rábeszélni egy festésre...szóval kurvára nem kéne összevesznem vele
csajozol kutya?
Kellett nekem kapkodni - azóta a Te linked is 'életre kelt'
kössze kutya
Nya így már talán jó lesz:
Aprilia Tuareg Wind 125
helló!
eladó két motorom
egy gilera gsm
piaggio nrg
csere lehetséges!
helló!
eladó két motorom
egy gilera gsm
piaggio nrg
csere lehetséges!
Eladó a motorom.Honda xl1000v varadero 99.06-ik havi,2011 03-ig vizsgával.Szervizelve sok új alkatrésszel és extrával.Ár:1M ft 300-400e ft-ig beszámitás érdekel.Részletek és több kép mailben.
Eladó EVS protektoring:
Gumipántos tépőzáras vesevédővel egybeépített hálós protektoring, hát, váll, könyök- alkar, kulcscsont, mellkas védelem, tépőzáras rögzítő hevederek
Mérete: 3XL
EGYSZER VOLT HASZNÁLVA!
Új ára: 33.500.- Most 25.000.-
Eladó Answer cross mez
Mérete: 2XL
NEM VOLT HASZNÁLVA!
Új ára: 12.000.- Most 10.000.-
Eladó StylMartin cross csizma
Mérete: 47-es
EGYSZER VOLT HASZNÁLVA!
Új ára: 45.000.- Most 32.000.-
Eladó SHOT cross ruhaszett
A mez 3XL-es
A nadrág 42”-es
EGYSZER VOLT HASZNÁLVA!
Új ára: 35.000.- Most 20.000.-
Eladó SHOX 2XL bőrruha (marha), versenypúppal, térdkoptatóval, apró hibával, kb 2500 km-t mentem vele! új ára:110.000.- Most: 50.000.- alkuképes
Eladó Airoh FireFox 700 cross bukósisak, krómozott taréjjal, Bitti#11 autogrammal (2db), Dupla karbon héjszerkezet, Dupla D-gyűrűs csat, kivehető mosható bélés! Kb 20 alkalommal volt rajtam! Új ára 80.000.- Ft környékén. Most 40.000.-
Eladó Oakley Crowbar MX cross szemüveg.
5db-os letépő fóliával, eredeti dobozában, rendszeresen tisztítva, nem karcos, a szemüveg pántján 3 zselés csík fut körbe a tapadásért!
Körülbelül 10 alkalommal használtam!
Új ára 21.000.- Most 15.000.-
Eladó BSTAR cross protektor nadrág (2db)
A 2db nadrág mérete: XL, XL
Bb 15, 5 alkalommal volt rajtam.
Új ára: 15.000.-/db Most az újabbat odaadom 8.000.-ért, a másikat meg 5.000.-ért
BalázsHRC!
A gépet Veszprém megyében tudod megnézni. Azon belül Balatonfőkajáron. Kicsit messze van:). De nem bánod meg hogyha eljössz mert nagyon megbíztható a gép és bivalyerős!
szia.
mit kérsz a motorért?pénzben mi volna az ára?
csere esetleg robogóra?
aprilia amico,malaguti centro,honda spacey,elite 205(egy papíros+donor mindkettő üzemképes,
kukopal
RS részletre is
kösz a segítséget