Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem részletekbe is jó....
most 10000, aztán mondjuk következő fizetéskor küldesz még pénzt ....
na és azt menyibe? és tényleg jó vagy csak elmegy vagy mijen..?
ok de az időbe telik ....
akkor kereslek ha tudok jobb ajánlatot adni !
vagy kiszedem a főtengelyt és elküldöm csak azt....
10000.-be van csak az összes ÚJ csapágy meg szimering , amiket a saját kezemmel raktam bele ....
valamit dobj még rá ...
Tudom hogy komolytalanul hangzik de most 10 ezer forintom lenne rá, és még nemtudom miből vennék tömítéseket meg eztazt ami kell ahoz hogy bele tudjam tenni az eyémbe.
De valahogy jó volna megegyezni, ja és fel tudnád-e adni postán? mert nagyon messze vagy, (az is plusz költség de azt kiszenvedném valahogy)
mennyire gondoltál ?
Szia sajnos szükségem van a blokkra de nincs pénzem, nagyon nagyon, nincs nemtudjuk lepumpálni az árat
Behalt a gépbe a főtengely de viszont lehet hogy lenne vevő a motorra
lécci találjunk ki valamit...
hali,van egy nsr 125-ösöm,96-os ,170-et megy,nagyon erős kis gép,a 150-re tudnál dobni vmit?műszaki cucc?kis robogó,v.vmi?
Bepütyögöm ide is, hátha pont itt lesz olyan emberke aki tud segíteni. Szal továbbra is keresek 929-es cbr-hez alkatrészeket, mégpedig egy idomra lenne szükségem, ami a kerék és a kipuf leömlők előtt van, aminek V alakja van. Lehetőleg feketét. Valamint ugyan ehhez a motorhoz jó állapotú kormány teló érdekelne!
Ajánlatok jöhetnek e-mailben is, vagy telón is. Köszi. üdv: Tamás
Eladó! 4e
üdv. vkinek 50es vagy 80 as gyorsagái motorja 150ezerért max. motorikusan legyen jó.
Helló mindenki!

Eladó Honda Xr 125R típusú motorom. 2005ös, hibátlan, gyári állapot, csak utcán használt, garázsban tartott. Rendszeresen szervizelve volt, jó gumik és hibátlan fékek.
Adatok: egyhengeres álló motor, 15Le, tárcsa fék elől, 5sebességes.
Árba megegyezünk
APRILIA TUAREG WIND 125/160 ELADÓ
Sziasztok!
NAGYON SÜRGŐSSEN megválnék a mocimtól, mert itt áll a garázsban fél éve és a pénz meg kéne.
Másik motor van, ezért nincs használva.
Itt a hirdetés, nézzétek meg!
http://www.motor.hu/hasznaltmotor/114772/APRILIA%20TUAR
EG%20WIND%20125%20SÜRGŐS
Üdv
Sziasztok!
Eladósorba került MZ ETZ 251-es motorkerékpárom.
90'-es, két év műszaki, törzskönyv, ami kell rá: fényezés, kilométer megható tengely, ill. a hátsó lánckerék csereérett, amúgy mindene rendben, üzemkész.
Irányár: 120.000 Ft.
Kulcsár Tamás
06 30/4168414
emcett79@freemail.hu

Üdvözlet!
Eladó,2001-es 2009 09-ig vizsga,28680km,szervizelve,túrázásra használt,bukógomba,did lánc,scorpion nyitott ovál carbon dob+ adom a gyárit is,repsol olaj,imobilieser.Mocit 400e ft-ig beszámitok,hitel 20%-tól megoldható.Ár:1,1m ft.
ezeket bármilyen gépre felrakható?
mert kaptam valami hasonlót de nem sikerült feltenni dt80lc2
Szia 52-es a ruha .És Pécsen lakom. Ha érdekel a telefonszámom 06-30-976-3617
Szia! Milyen méret a ruha? és merre laksz?
hy! légszüröd nincs eladó? Cr 125 2004-es hez?
ÜDv
vkinek elado 50es v 80as gyorsaságija max 150 160ért simsont tudok beleadni.
Ufo Alu merevitős, gyári új kézvédők eladók! A képen látható színekben.
érd:06-20-545-3546
vagy bakonymotor@gmail.com-on
Rotax 122 es henger, gyári új eladó!
Érd: 06-20-545-3546 vagy bakonymotor@gmail.com,
küldtem képeket...