Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó vagy cserélhető: Aprilia RX
Helló ő egy 4 éves motor 125/50 es!Egy állóhenger és 4 ütemü 2.5 litere fogyasztás!
De minden papirja megvan hogy rendszámos legyen vám kifizetve!ha még lenne kérdés szívesen válaszolok
Sziasztok!
Yamaha FZR 600 3HE generátor dekni eladó!vagy cserélhető 4JH-ra valóra.
Helló!
Még meg van,és a cserében is talán benne lennék!Tudnál infokat küldeni róla,mert nem ismerem a mocit.Köbcenti?Remélem 50-es,bár a képet elnézve sajna nem...Várom!Címem az adatlapomon!
Üdv:B
Tarajos cross sisak L-es és M-es méretben, vadonat újak, 18990 ft.
UFO alumerevítős kézvédők több színben 9990 ft
Protektoringek kulccsontvédővel, több méretben 19990 ft.

06 20 521 84 99 5 ÓRA UTÁN!

nyizesedes@freemail.hu

Postai utánvéttel megoldható!
A bukósisak 7000ft!
Hello! Eladó egy David Helmets tipusú zárt M-es méretű bukósisak! Szép állapotban van a plexi nem karcos! Nem sokat használt! Bordó szinű!
Hello, köszi az érdeklődést! A gép már elkelt. Amúgy HJC-ben nyomom, a low-end sisakom volt előtte, megmaradt tartaléknak

Zoli
Hello! Érdekelne a gép! Csere érdekel? Lenne egy zárt sisakom, tökéletes állapotban 11000ft-ért vettem! Szinte nem is használtam!
az adatlapomon van email cím vagy msn, adj címet és valamelyik nap feladom a csomagot
hát akkor ha 4 és a postaköltség az még belefér de több nem sajna amig nem megy el a csimma! ennyit tudok ajánlani ha jó jó ha nem akko sorry!
3500 a gumiért?
mert én 5000 re gondoltam + postaköltség ami 1490 ha igy jó akkor el tudom küldeni amúgy én fejér megyében kőszárhegyen lakom, székesfehérvár mellett
hmm mondjuk te merre vagy? vagy postán el tudod küldeni mert nagyon kéne? ha potán adod akkor mondjuk 3500ért plussz ha megjön akkor még a postaköltség is az enyém! nos?
mondj rá valamit és a tied... nekem nincsen rá szükségem, mert nincsen olyan mocim amire jó lenne, szóval nálam csak áll...
nameg a használt gumi árak is összevissza vannak, szóval amennyt neked mjég megérne annyit irj...
AHAM ÉS MENNYIT KÉRNÉL ÉRTE?
hát azt nem tudom hogy mikori, de még bőven használható állapotú, de ezt láthatod a képen is, a csizma meg pont nem az én méretem úgyhogy kp kellene érte, nemsok, mert olcsón odaadom mert én nem tudok vele mit kezdeni
hello még jó is lehet képet rakj fel és érdekel a csimma? hány százalékos a gumi? és mikori?
hali
nekem van egy 120 70 zr 17 es elsőgumim, márkája: metzeler sportec m-1
3-4 mm es mintával, ha jó ez a méret a mocidra és érdekel akkor szólj és rakok róla képet
üdv
mitoo
Hello emberek eladó de elsösorban csere is érdekelne egy triálos csizma nem csak triálozni cross vagy enduro vagy túrázni bármire nagyon kényelmes és jó érdemes megnézni 44-45ös vizállos bélés stb... csere érdekel sokminden pl motorgumi 120/60b 17 es elsö és 160/60 17es hátsó továbbá jó mágneses tanktáska és ülés alatt pántolható oldaltáskák! ára 20ruppo uj ára 60 fölöt és alig1.5 éves!

tel.:30-493-23-10
Hello!

Építkezés miatt extrém sürgősen eladó kiváló állapotú Honda CBR 1100 XX, 2003-as évjárat, magyarországi, végig vezetett szervízkönyvvel, 2 gyári kulccsal, költségmentesen! Hitel megoldható! Ár: 1,43mFt; Tel: 20/3508433
Eladósorba került a motoromról néhány cucc.
Itt vannak a motor adatai:

Suzuki GSF400 V-V (vc engined model) (váltakozó szelepvezérlésű model)
1999.03 az évjárata

ami ép rajta:
-komplett fékrendszer ( elől 4 dugattyús Tokico féknyergek 1 pár, hátul szintén 2 dugattyús Tokico féknyereg [szimpla] féktárcsák, fékbetétek alig kopottak.
- az első felni oldala fel van ütve 1 helyen de a gumis szerint javítható. hátsó felni, kerékagy, csapágyak hibátlan
-hátsó villa
-közponzi rugostag
-láncszettben 300 km van
-hátsó indexek
-hátul lévő elektronika (relék stb...)
-lábtartók
-leömlők
-kormány
-első teló jobb szár
-ülés
-légszűrőház
meg igazából ami a vázon belül van az ép
- motorblokk és a hozzátartozó karburátorok
16 szelepes, 400 ccm, váltakazó szelepvezérlés, mikuni karburátorok. 36000 km van a blokkban, karburátorok nemrég lettek beszinkronizálva, olaj olajszűrő csere 6000km erenként megvolt.
- meg még millió apróság, de még nincs szétszedve a járgány


Cakkumpakk az egész motort elviheti akárki 200 000 ft ba. Bontóba egy műszerfal erre a motorra 40000 ft szal ki lehet kalkulálni h jóval többet ér. De nincs időm vele foglalkozni, a pénz meg kéne az új motorba a kezdőrészletre.
Eladó a képeken látható 2 pannonia lámpa, az egyikhez még a gyári bekötési rajz is megvan.Akit érdekel írjon ide a forumba.Vagy írjon mailt: kovacsd15@hotmail pont com
helló megvan még a mocid?
Csere egy Daelim roadwinre 4 éves
eladó a mocim!Képek az adatlapomon!bővebb leírás kérésre!SÜRGŐS!
Hello!

Köszi az érdeklődést, időközben elkelt a gép!

Üdv,
Zoli