Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írok mailt...
Természetesen el tudom küldeni postán is. A ládáról csak később tudok képet csinálni. Privátban megbeszéljük.
Helló!

Esetleg csere nem érdekel ? yamaha Fzr 1000 műszakis
nekem annyi a lényeg,hogy szép mélyet adjon,ne kelljen hozzá külön akksi,táp,elíbírja a kocsi...nem szoktam én kínozni,csak nem árt egy láda hátra kép jó lenne. Ha úgy van akkor pénteken megy ismerős Debibe...
5 perc és küldök képet
Természetesen benne van a ládában, a doboz direkt ehhez a hangszóróhoz készült, kb 60 literes.
képet tudsz esetleg küldeni? (írtam már mailt is) Ha úgy van,feladod utánvéttel?
A hsz hibátlan, belső hűtésű a mágnes, az erősítő kopottas de jól szól, kipróbálható
Szia! Mennyire van széthajtva? Be van építve a ládába?üdv
mnc big bull + láda + power acustic (USA) fetes 300-as erősítő elvihető 15-be.
70/520-4856
Sanyikának igaza van, húzattok innek nyomorék narkósok!
Sziasztok

Eladóak az alábbi motoros holmik!

Nyári kabát Dainese ár: 25.000 Ft Méret: L-es
Bőrkabát spyke ár: 50.000 Ft Méret: XL-es
Arai RX7 sisak Pedrosa fényezes ár: 90.000 Ft Méret: L-es
43-as Sidi Vertigo Corsa Air ár: 45.000 Ft
Női kabát Spidi lady ár: 60.000 Ft 42-es méret ez kb S-nek felel meg
Shoei sisak ár: 80.000 Ft Méret: S-es

Érdeklődni:
06-30-250-60-98
bakondi.gabor@gmail.c
om
Kocsiba kéne nekem erősítő+láda...nem tud esetleg valaki? kis 3 ajtós honda,nem kell hű de nagy zene..15öt szánok rá.
Nem volna baj, ha ezt nem itt folytatnátok.
3-4 kis szívás majd lent tartás míg megy a kör volt már rá példa hogy próbáltam,nem is egyszer...egyszer haza kellett utána jönnöm kocsival,soha többet. periférikus látás megszűnt,totál félelem stb...
1,én kb 7-8 évig szittam mégse tartottam lenn soha sem ahogy a filmekben csinálják mégis mindig "agyoncsapott"
2, amikor abba hagytam (ami a legértelmesebb ötlet volt tölem) 2 hét után 2 slukktól (lentartás nélkül)
szabályosan rosszul lettem vert a viz szédültem stb...
(a lakótelepi rendszer az hogy ugyszivod mint a cigit akkor nem feltünö "annyira")
EZÉRT NEHARAGUDJ HOGY EZT MONDOM DE NEM NAGYON TUDOM ELKÉPZELNI SEM AMIT IRTÁL!
nem azt mondom hogy hazudsz lehet hogy átverték és nem is az volt aminek lennie kellett volna. de hidd el a lentartásra semmi szükség nincs! HA CSAK SIMÁN A LEVEGÖT LENTARTOD UGY MINT AZZAL CSINÁLNÁD MÁR ATTOL IS ELSZÉDÜLSZ!
wespa@freemail.hu az elérhetőségem, ha érdekel a bicaj.
Eladó alighasznált, elől-hátul teleszkópos, 21 sebességes Spirit bringa.
Szerintem nevetséges ár, a boltban 20 alatt nem kapsz, de vidd el mert útban van!
11.000 Ft (nem lopottt! )
jah és persze az elérhetöségek: kaszu 30/8797750
vagy email: kaszasxx@hotmail.com
minimum 100ccm -es "nagytestü" robogóra (nem közepes meg kicsi) cserélném a képen látható
200g-os (925) ezüst nyakláncot 60cm hosszu 10mm vastag egyedi fonás.
hugo boss (avirex tipusu) fekete bördzsekit (igazi bör) vadonat új
+ érték egyeztetés és megállapodás után kp-t ráfizetnék
Eladó 2db első, 10-5,5/156 méretű gyári felni Yamaha quadra. Homokszórt. Egyik javított, de használható! 20000,-ft. 30/551-0503