Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És chippendale show-t is vállalsz?
Képzelem, de mások se haltak bele...legalábbis aznap!

Köszönjük!
Sziasztok! Eladó 1pár Michelin pilot sport gumi. 120/60első és 180/55hátsó méretben. 2000kmert futott szinte új, hibátlan! 0620 4606391
Sziasztok! Eladó R6 idomok!
Eladó egy HARLEY DAVIDSON uniszex motoros csizma jó állapotban 40 es
Ár: 20 e
Tel:06703243213
Ha gondolod megrendezem a lanybucsut
Ne aggodj ha most kenyelmetlen es nem vart az esemeny gondold el mi lesz aznap
De igaz neked se legyen jobb mint masnak megerdemled
De azert kivanok nektek sok boldogsagot


Köszönjük!
Miért legyen Neked jobb mint a többinek?! Tessék szépen járomba bújni méltatlankodás nélkül! Egyébként jó egészséget és sok boldogságot Nektek!

Már látszik a horizonton vmi a családalapításból. Előbb az esküvőt éljem túl! Párom már nagyon rá van pörögve, székszoknya, asztaldísz, ülésrend, stb, már félek haza jönni!

Gondolom, szülői szemszögből talán jobb is, hogy inkább gépezik, nem pedig 300-zal száguldozik.
De ami késik, az nem siet, figyelj rá, hogy a motor kulcs mindig jól el legyen zárva! Mert egyszer azt veszed észre, hogy a csajokat fuvarozza a te motoroddal!
maradjunk abban hogy szinten tartom az eletosztonodet
Ha veletlen smsben atkuldod a holgy telefonszamat nem haraxom meg erte szerintem o se fog
A ruhameret alapjan hmm csinos lehet..nem is ertem mit keres melletted

Lanyom nyusziful a fiam esetleg bar o a szamitogepet buvoli inkabb..igazi kocka lesz szerintem
Nalad mi helyzet? Mikor lesznek kis hollok?
Eladó BERIK 2 részes bőrruha újszerű, szinte új állapotban, 54-es méretben! Eredeti BERIK tartózsákjával. Abszolút csalódásmentes!

Érdeklődni: xpinter.gaborx@gmail.com

Motoros üdv!
Akrapovic, Leo vince, Arrow, Termignoni, Mivv, G.P.R, Martin Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com


Előző életemben vmi nagy gazságot tehettem, és most te vagy a büntetésem! Tudtam, hogy csak idő kérdése és lecsapsz!

Kislányodnak nem teszed be a karácsonyfa alá? Ha igaz a mondás, és az alma nem esett mesze a fájától, akkor biztos keményen csapat a rollerral és akkor még jól jöhet a protektor!
csini a rucid hollo, kihíztad
Sziasztok!

Cb 1300 ra hasidom!Lehet másra is felrakható!Kis hiba(képen látható)!Red fox márkájú!Új ára 30- 40 ezer Ft!

8000 Ft ért vihető
czako20@freemail.hu
70/5761477
Női Cordura és protektoros farmernadrágok érkeztek !
40-80Kg-ig mindenkinek tudunk készletről segíteni.
www.darazsgarazs.hu
Eladó!
Méret: XS

SixGear!
Érdekel esetleg valakit egy gyári s.mentes nissin fékkar?
Sziasztok!
Eladásra kínálnám `93-as évjáratú Suzuki GSX-R 750W motoromat. Kategóriaváltás miatt válok meg tőle. Akit érdekel írjon e-mailt (attis0314@gmail.com)-ra, vagy hívjon telefonon (0630/496-3711).
Hali!
kawas30@freemail.hu
Puma motoros combtáska
Tel: 06 70 246 71 50
Szia!

Érdekelne a táska, adnál egy e-mail címet?
Sziasztok! Eladó pàlyaidom cbr 600f2re javítani kell. Fejidom, farokidom, hasidom. 06 20 4606391