Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz szépen,,,,sajnos kicsi lenne...
Nem azert mondom de a kepen egy csajpolo van gyanus vagy nekem te hollooo
Euroring? Oda a 3 kerekuvel megyek. Azzal is korbekerullek
"A" méret: kb 48 cm
"B" méret: kb 31 cm
"C" méret: kb 38 cm
"D" méret: kb 52 cm
"E" méret: kb 50 cm
"A" méret: kb 36 cm
"B" méret: kb 88 cm
"C"méret: kb 20 cm
Már Pécsről is hívtak!
ha jó a méret viszem!
Mikor vettem akkor kb 65-70 kg között voltam.
Magasságom kb 180 cm.
Na parancsolj, már van is érdeklődő!
Pontos méreteit megírnád? nem muszály itt,,Emilcímre is jó!
175/72 kg vagyok...
Köszi!
A 70-75 ezret arra írtam, amennyit kapnod kellene érte MINIMUM! Az, hogy mennyit ér, az más kérdés. Jó példa az általam árult BERIK bőrruha... Olyan ajánlatok jöttek rá, hogy sírni tudtam volna!
Na, de ez van! Magyarország jobban teljesít! Majd én is "rezsitcsökkentek", mint Lajcsi kománk, aztán lesz itten DÁRIDÓ kérem!
Van másik cimbora!
Ezen kívül még van 2 garnitúra ruhám, szóval nyugi, jövőre lesz mibe elkennem a szád szélét Euro-Ringen!
Szerintem a 100-at is simán, hisz ha vissza akasztanám a SuperZone fogasára, senki nem mondná meg, hogy ezt már egyszer eladták, DE 100-ért már új bőrruhát kapni pl. a Shoxban. Az igaz, hogy az nem Arlen Ness, de új. Ez van, legközelebb tavasszal veszek ruhát!
Hollo kollega
Azert ne add fel a motorozast! Annyira oreg csoka meg nem vagy
Szerintem simán megér 70-75 ezret!
Már egyszer hirdettem, akkor 99 volt az ára, a kutyát se érdekelte. Ha ennyiért sem megy el, akkor elrakom a még meg nem született gyerekemnek! Ennél olcsóbban biztos hogy nem fogom adni!
Sajna annyit nem tudnék fogyni (pedig kellene), hogy beleférjek! Pedig tényleg nagyon tetszik! Kár érte! Egyébként igen olcsón adod szerintem!
Ezért adom el!
Télen megvettem, tavasszal már kicsi volt!
Ilyen a fejlődő szervezet !
Szia!

Eszméletlenül szép ez a ruha!
Kár, hogy ennyire kicsi a mérete. :(
Eladó!

Arlen Ness!
56-os fekete-szürke berik kétrészes bőrruha eladó. 65 000 ft irányár.
Halli
40000 FT