Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az már elkelt sorry!
Sziasztok! Eladó cbr 1000rr kipufogó dob. 06 20 4606391
a két alpinestars ára?
jaj egy kicsit félre érthető a írás láncszettet akartam írni
Szóval eső hátsó fogaskerék és a lánc
Sziasztok ! Már csak a lánc van meg 17000- eladó
Suzuki Banditra 1200-sen volt , kerek 5000 km van benne szóval bőven lehet még km-ert rakni bele
Marushin 888 -as bukósisak: 62.000Ft helyett most: 39.990Ft!
Több méretben.

AMENNYIBEN EXTRA KÉNYELMES SISAKOT KERESEL A 888 A LEGJOBB VÁLASZTÁS! TÖKÉLETESEN KÖRBEÖLELI VISELŐJE FEJÉT ÍGY MAXIMÁLIS KOMFORT ÉS BIZTONSÁGÉRZETET AD!
Maximális 5 csillagos nemzetközi törésteszt eredmény!
Karcmentes, szerszám nélkül cserélhető plexi
Dupla D gyűrűs versenycsat
Többrétegű UV védelemmel ellátott festés-lakkozás.
Az orrésznél légterelő betét.
M.A.R.O. rendszer amelyet a Marushin szabadalommal védett le. Ez a kialakítás megakadályozza , hogy a sisak egy esetlegesen bekövetkező baleset során legördüljön a motoros fejéről.
Beépített szellőző csatornák teszik melegben komfortossá a bukósisakot, amely így megfelelő szellőzéssel bír.

Telefon: 06 70 246 71 50
E-Mail: motorosszakuzlet@gmail.com
Szia!

En mar korabban erdeklodtem,de azota sem erkezett valasz!En felnit szereretnek poliriztatni a kullokig,s a kulloket fenyeztetni!

Irjak ujbol?

Motoros udv:Gabor
Sziasztok lehet valakit érdekel profi fényezés! itt egy link képekkel akit érdekel megtalál a leirásban feltüntetett elérhetőségen! http://www.sportmotor.hu/motor...
Eladó/ csere!
Új Alpinestars Supertech 41 csizma mèretproblèma miatt eladó 50.000 huf vagy csere Supertech R csizmára 42 vagy Shoei Xspirit 2 S ráfizetèssel!
=FOR SALE=
Eladó egy hátsó táska. Oldalirányba s felfelé is cipzárral bővíthető. Esőzsák is tartozik hozzá.
iá:8e ft
Eladó egy hátsó táska. Oldalirányba s felfelé is cipzárral bővíthető.
iá:8e ft
Eladó Honda vfr750f 91-es évj,külföldi papírokkal forgalomba helyezhetően vagy exportra.Eladő lámpa üvege kitört,minden működik,jár hozzá a képeken látható doboz konzollal és az üléspúp is.Alap szerviz kell a motornak és túrakész.Ár:320e ft beszámítás 150e ft-ig érdekel.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Úgy legyen! De csak light kólát kapsz, mert Kunmadáron minden gramm számít!
Lofaszt az enyem jovore nem lesz tuningolva ugyhogy nem azert csak azerrr hogy meghivhasss egy colara
Hát lehet neked nemet mondani, mikor ilyen szépen kérsz?!
Tudom ám, hogy csak azért hívsz, mert szeretnéd látni, mennyivel izmosabb a tuning géped egy széria motor ellen!
Nem a tied a kék ZX9? :D
egy szezont s előtte is csak balaton-bp volt oda vissza 50szer kb. deee ez nem akadályoz meg egy sólymot hogy lenyomjon egy hollóóóót
aztán még gondolkozom rajta lefele vagy felfele legyen bent a gyorsváltó
egyébként tul kicsi az a pálya nekem, kanyarodni nem tudok váltani is csak épphogy, így marad a pálya és a 3kiló jössz repülsz velem vagy nyuszi vagye holló?
jaa!
Nagyon szívesen! Sajnos nem egy tömeg méret a ruha !
Helló! Nem engem láttál,,,az nem az én motorom volt!
De tény,,Orosházi vagyok. :-) üdv!

Na majd meglásssuk! Úgy sem lesz esélyed, hisz egy szezont kihagytál, jövőre már arra sem fogsz emlékezni, hogy lefele vagy felfele pöcköld a váltót az egyesért!
Szia Zoli!

Most nézem orosházi vagy! Én pedig ott melózom! Ismerős a kék Kawasaki, szerintem már láttalak a piacnál!

Motoros üdv!