Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Brembo RCS 19
Teljesen új dobozában még nem volt használva.
Csere érdekel csak RCS 16!
ÁR:99000 FT
cserélném vadonat új klíma berendezést hűtő/fűtő dobozban 3,5kw-os és egy használt 2,5kw-os klímát csak hűteni tud.
bármilyen motorkerékpár érdekelne.
Már hìrdetem...de nem viszik pedig ez egy piagio blokkos okádèk,olyan mint egy segbekurt karácsonyfa...valami indiai másolat vagy mijaretek...a blokk jò mert 200 wattos fùrògèprõ be tudtam bikázni,jár szèpen bár ìlyen fhosalakú blokkot mèg nem láttam...vîlágit a próbalámpán...de lámpa az nem....a hátsó sem...az etörött mikor a kèpet csináltam a ganyè mögött ..szikra az van me úgy megb@...,hogy leültem minta kiskutya...azok a műanyag szarok is megvannak rá...gumik jók,kb 30 percig birják aztán fosraereszt..èn nem látok benne fantáziát de ha perverz vagy vìheted!csere babettára ès alkatrèszekre....megunt nőd,macska,kutya.hìzó nemèrdekel...az erő legyen veletek!
Kedves Benzintyúkok!

Eladó a képen látható motoroskabát, részletek a ch.remate@gmail.com e-mail címen.
Újszerű állapotban lévő merev falú motoros oldaltáskák,az összes rögzítéshez szükséges kötözővel ,vállpánttal,esőzsákjukkal!

A táskák egy cipzár segítségével bővíthetők,a képen üresen,alap állapotában láthatóak!

Merev falának köszönhetően üresen is esztétikusan néz ki!
Űrtartalmuk alap állapotban kb 20 liter!
Postázom is ha kell!

32000 Irányár

czako20@freemail.hu
Szia!
Köszönöm, de nem!
Üdv!
Attila
szia!
csere érdekel wp hátsó gátlóra?
A link-et nem akarja behozni:
http://olx.hu/hirdetes/sj4000-full-hd-1080p-sport-kamera-ID337qp.html#1a58779502
vagy még egyszer:
link
Eladó SJ4000 FullHD sport kamera, én motorozáshoz használtam, kifogástalan állapotban!
http://olx.hu/hirdetes/sj4000-full-hd-1080p-sport-kamera-ID337qp.html
írtam emailt :)
A fékmunkahenger YZF 750 ről bontva + dugyttyúval Ára: 5e
Eladó Subimoto fékek, TDM 850, jó betétekkel !
Keresek láncszerelő szerszámot megvételre használtat olcsón.
Elérhetőség az adatlapomon, vagy itt.
Szia Norbeee,mennyiér tudnál szerezni nekem kuplung és fékkart egy YZF 1000 tunderace hoz, hosszú,fekete érdekelne,postázod-e? .finkgyuri.04@gmail.com.Elöre is köszi
Sziasztok!Segitséget szeretnék kérni,hol találnák motoros bőr ruhához cserélhetö zsebes protektort(könyék térd váll)?
Szerinted egy 2008. december 21. 17:06 hirdetés mennyire aktív?
Motoros cuccok, mobilok gombokért vihetők:
Mobilok 500-12000-ig
Rush-M kesztyű 3000 Ft
Moto-Detail UNIVERZÁLIS táska szett: 1 hengertáska + 2 oldalsó 15000 Ft (a 2 oldalsó sosem használt)
Moto-Detail mágneses tanktáska: 7500 Ft
Diadora 45-ös csizma: 10000 Ft
Puma V1000 46-os csizma: 35000 Ft
R1 (2004-2006) plexi 6000 Ft
R1 (2004-2006) kuplung és fékkar 3000 Ft
Progrip gerincvédő (59x23 cm): 6000 Ft
Gerincvédő: (54x17 cm) 4000 Ft

Ha nem venném fel, mail, vagy sms, arra biztosan válaszolok!
Üdv.Megvan még esetleg a TDR-yamaha?
Üdvözlet!

Honda Daxot vagy Monkeyt vennék
Ár és állapot megjelöléssel .Kizárólag eredeti érdekel felujítás elötti állapotú
írtam,hotmail címedre
kérhetek egy e-mail címet?
szia, Bashan 250-es Quadhoz kellene bal-felső lengőkar, tudnál nekem ilyet nézni?
bashan quadhoz keresnék felső lengőkart
Sziasztok!

Ebayről ha bárkinek kéne valami akkor nyugodtan keressetek, milliónyi motoros kiegészítő az itthoni árak töredékéért