Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam e-mail címet.Ha pedig arra gondolsz körül néztem neten,de nem találtam ekkorát.Megbeszéljük a többit telefonon jövő hét folyamán,ha az úgy neked megfelel.
Nézz körül kicsit.
Érdekel a csizma,egy telefon számot kaphatok?
A csizma 44,5 alig használt.Mellesleg be van törve,ami igen nagy előny.
Cipőben ilyen 43-44-es kell,mert széles a lábam.Ha pedig már beruházok egy csizmára akkor azt ne nőjem már ki olyan hamar.Milyen színű a gatya meg a csizmáról tudnál képet küldeni?Vagy nekem úgyis jó ha az e-mailre küldesz képet meg egy ár ajánlatot,ha megfelel úgy neked.
adyboys@citromail.hu

Az meg,hogy örök életembe sánta leszek..tudom..a motorozás ilyen.Lehet rajtam több tízezer forint értékű védő cucc meg a legjobb minőség stb..Akkor is megvan az esélye annak,hogy nyomorék leszek,de ebbe sokszor bele se gondolok.Bocsi az OFFért.
Eladó
jah... kétszer ennyi lesz csak a műtét ....
a bokád mennyit ér?
pl ha eltörik cafatokra és egész életeden át sántítasz akkor is úgy fogod gondolni hogy nem ért meg 60 ezret?
Mekkora a lábad ? Cipőben mekkorát szoktál venni? Van egy Fox csizmám ezért kérdezem és a 44.5 lábamra éppen jó fox hosszúszárú zoknival+alpinstár gatya+acerbis felső szakadt de még használható ing...stb ha érdekel.Bringázáshoz már nem kellenek
Lehet xd :D Csak érted nincs 60 e forintja egy hobbi motorosnak csizmára.
Talan egy crossozo havasi yeti.......bar tole nem vennek.
Mondjuk ha belegondolok Küklopsz fia lehet, hogy kinövi....csak motorosszemüveget szar tőle venni.
Van aki a 46-ost kinövi?
Sziasztok!

KERESEK FOX KROSSZ CSIZMÁT 45-46 MÉRETBEN ESETLEG MÉG 44-ESBE. (Használt kinőtt érdekel csak.) A kép csak illusztráció.
elküldtem!
ok ...
06706155160
Eladó Yamaha fzr 400 karbisor tökéletes állapotban szinte új membránokkal,nem ló semmije sem nem sziv farsot sehol.Ár:15000-e 06306636816
Köszi. Egy cimborámnak van egy dobálós RR-je, lehet hívni fog.
Akkor jó, a telefonszámodat megírhatnád az E-mailemre, mert lehet jövő héten egyik estefelé, ( ha nem éppen Hamburgban vagy) megkereslek .
zsoltcsoka@yahoo.com
CBR 929 ,954 Első teleszkóp bal oldali "csizma" hibátlan állapotban eladó!
5000 Ft
Bandit 650 2006-os motor bontott alkatrészei ELADÓK!
Érdeklődni a 70/500-8881-es vagy 30/579-8360-as számos lehet.

Bandit 1200 98-as motor bontott alkatrészei ELADÓK!
Érdeklődni a 70/500-881-es vagy a 30/548-7531-e számon lehet.