Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Javasolom még a láncfűrész, és a damilos fűkasza gyújtások megnézését! Roppant mód hasonlítanak. De kb 5 éve én a neten találtam megfelelőt.
Bármilyen megoldás érdekel :)
körbenézel bontóban hátha van hasonló amit be tudsz tenni
én egy stihl gyújtást mókoltam így össze, hasonló volt de nem teljesen ugyanaz aztán nem mindegy hogy 20 ezer vagy 3 ezer
sm felnik eladóak
3 pár
Találtam egy pár helyen de 50e forint az ára! Ennél egy cseppet olcsóbban próbálnèk hozzá jutni!
szia !
ezt már láttad ? : http://olx.hu/hirdetes/moszkvi...
Keress rá a neten van ahol ilyen alkatrészekkel foglalkoznak.
Beírod a gyerekmotor típust stb.....!
Sziasztok! Malaguti Grizzly 12 50ccm gyerek motorhoz keresek ilyen gyújtást!
Használható 4t ennyiért nem lesz. Max ha nagyon szerencsés vagy.
2t gépeket nem tudom.
Amúgy az xr4-javasolnám de az kicsit több pénz
Üdv.
Motor vásárlás előtt állok,illetve tavaszig várok vele.
KB 300 ezer forintnál többet nem szeretnék rá szánni.
Egy 600as honda XL-em volt,de akkor még nem volt keresetem fenntartani.
Amiben gondolkodom :
250 2t Enduro (KDX,WR,RMX)
600 4t Enduro (TT,XR)
125 (Honda CR)
Többnyire erdőben használnám viszonylag könnyű terepen,rövid távokra,illetve szeretnék vele pályázni is.
Tapasztalatokat,tanácsokat szeretnék,aki ráér éppen és volt vagy van hasonló gépe.
Eladó egy Akrapovic Titán 4 csavaros csatlakozással.
Infókért keres fel.
sportdob@gmail.com
láttam már 130 ért is
de a rozsdásak is 50 felett vannak ha kb hiánytalan
mi 25ért adtunk el egy olyat amiért én 200forintot nem adtam volna, és elkelt az érkezésünk utáni 2. percben
Par darab
És egy vagyont kérnek értük.
Szia !
Van még üzemóra mérőd ?
veterán börzén előfordulnak
de jó korán menj
mi amikor vittünk egyet, még le sem raktam a földre de már megvolt a gazdája, hihetetlen mekkora a kereslet ezekre a "vackokra"
helo. pedálos kocsit keresek eladót.
Valakinek féláron egy új motorrevű? 2015.01 havi. 500Ft-ért.
Csak egy db van.
Személyesen tudom átadni a boltban.
www.darazsgarazs.hu
Üdv

Keresek Honda Xr 650 R -re fém fékcsövet előre / hátra, kormány emelőt gyári kormányhoz,gyári tükröket ha valakinek van jelezze felém, keresek még Airoh Cross sisakot lehetőleg Sopron környékén m méretben személyes átvétel lenne a legjobb, szemüveggel.

Eladó zárt Dainese Karbon sisakom pára mentes plexi,D gyűrűs csat, kivehető mosható bélés szép állapot mérete Ml irány ára 22-ezer ,Jeb's (amcsi) cross sisakom eladó szintén szép állapotban méretprobléma miatt mérete 58-62irány ára 6-ezer,
Fox protektoring m-l méret eladó teljesen új irány ára 12-ezer

Képeket e-mailban szívesen küldök!
Sziasztok!

Érdekel valakit egy VTR SP1-es? Műszaki van rajta. Kuplung lamellákat kell benne cserélni illetve a bal oldalára eldőlt. Lényegesen a piaci ár alatt.
Keresek 22mm ---28mm kormány átalakítót, lehetőleg olyat ami kb 2cm-t emel is. Ha valakinek van, vagy ismer olyat aki csinál, írjon.
Oké! Rendben! 27-én megyünk Sajóládra barátokhoz...ha gondolod ... Üdv: Laci
A méret egyezik, még gondolkodom rajta!
Nem banyek...