Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van egy bontatlan motoros tempomatom.
Szerintem a tempomat intézményéhez semmi köze, de az tagadhatatlan, hogy hosszú túrákon kímélni tudod magad vele.Csak a csuklót pihenteted rajta és ugyanúgy húzod a gázt mintha markolnád a kormányt.
Az ára: 3000Ft.
Akit érdekel az a 06 70 223 77 00 számon tudja a részleteket egyeztetni.
Drz vastag matrica szett
8.000 ft
Eladó!
Arrow Carbon
sportdob@gmail.com
37 e ft
06 30 635 9305
Eladó!
Leo Vince SBk
sportdob@gmail.com
Sziasztok ELADÓ trial motort keresek, tud Valaki segíteni ?
Ha valakit érdekel van egy gyári Suzuki alu ráfom eladó. 21x1,6", TAKASAGO, 36 küllős. (hirdetéseim között megtalálod).
át adtam havernak a kormányt, majd vedd fel vele a kapcsolatot
Szerettem a kellemesen erős középkategóriás dolgokat!
Egy közúti balesetben az 1 millás Dainese ruha sem ment meg,főleg ha már áthajtottak rajta!
Csak nem engedi szétszóródni a testrészeket!
Ugyan ez a diadora csizmám van már lassan 5-ik éve.
Még bírja pedig pár koncertet is végig ugráltam benne.
Csak az egyik sarkát kellett ragasztani
Ezek is,de nem "kótya.vetye"áron!
Csak korrekt érdeklődők kérdezzenek,ha valami érdekes számára.
Tel.:06 30 3264462
Megvehető motoros tárgyak. :)
üdv kedves sedu érdekel az rv!
az email cimem.bogaras62@citromail.hu
06308547798
22.2-esek
Mekkora az átmérőjük?
Sziasztok.
Yamaha dt 80 at szeretnék venni. Kb 200ezer forint értékben. Kizárólag gyári állapotut, olyat amin eredeti fényezés van, minden tökéletesen müködik rajta stb.
Átalakított kókányolt szarok nem érdekelnek.
Köszönöm minden motoros társamnak aki tud segíteni, hogy hol tudnék beszerezni egy ilyen motort. Vagy, ha van valakinek írjon!
KÖSZI..
oszt mi az a más kütyü?
alumerevítős kormány eladó
06 30 635 9305
esetleg csere más kütyüre
Teljes mértékben Igazad van.
Danmoto Carbon GP
sportdob@gmail.com
Sztem vagy a kép, vagy a szöveg kicsit nem jó...
Érdekel valakit egy Yamaha Jog 2ja? Meg van váz első villa kormány két kerék tank, blokk véghajtással, fékkel, főtengellyel, alaplap lendkerékkel, olajpumpával. 8 ezer az ára, varióval és önindítóval 10 ezer, kerekek nélkül 6 ezer.
Eladó Berik Titán 2 részes bőrruhám. össze cipzározható, protektoros. Pár karc van rajta mivel nem új, de egyáltalán nem vészes. Új ár töredékéért. Kérdésed van keress bátran.
sziasztok!
Volt egy kawa zxr 250r 2010 es hibátlan motorom bontásra megmaradt sok alkatrészem és csak lom a garázsba... aki lát benne fantáziát tovább értékesiteni vagy feldobni e-bayre vagy pót alkatrésznek annak ajánlom a motorba 28000 km volt. Minden alkatrész precízen van eltéve és beépítésre készen. Fóliázva ahogy illik! Ez az ár összességébe ugy gonodlom a bontós árak harmada! Itt egy lista illetve egy pár kép: Légszűrő,visszivattyú,komplett kupplungszerkezet,injektorsor vezérlőjével,computer,feszültség szabályzó,gázkar kapcsolókkal,fékkar a dugattyújával kuplungkar bowdennel, gázbowden, km óra spirál,hátsó lábtartók konzollal, komplett váltó nyugvócsapágyakkal,vezérműlánc feszitő,kiegyenlítő tartály,kipufogó leömlővel,lambdaszondával,első-hátsó hibátlan ülés,jobb-bal farokidom kis fekete müanyaggal,hátsó lámpa,akksitartó,légszűrőház,vizszivattyú,önindító,első féknyereg hátsó komplett fékrendszer,hátsó lámpa,bal oldali dekni kábelköteggel tekercsekkel mágnessel,komplett henger dugattyúkkal hajtókarokkal vezérműtengellyel nyugvócsapágyakkal,komplett hengerfej vezérműtengelyekkel, Szép tank szivattyúval,hátsó kerék tárcsával (minden blokkalkatrész csavarokkal illetve minden nyugvó csapágy vissza van kötözve az eredeti helyére)
áruk: 90 ezer forint ebben benne van a posta!
akit érdekel irjon: mv-agusta@gmail.hu (ne ezen az oldalon keressetek!)
Eladnám a Milánói Motorshowra megvásárolt vonatjegyemet. Oda-vissza, Nov.5.-én este indulás. Vissza Nov.7 este. 4 fős, hálókocsiban.
Balázs, 06 20 9362284.