Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem ha hónapokig áll akkor se folyik le
épp ma csereberéltem olajat, kb 3-4 deci volt a blokkban
Amelyik "száraz" karteres, annak is lefolyik az olaj a kartebe egy idő után és üres a tartály (RSV). Beindítás után tolja vissza az olajat a tartályba
ja kéne ...
Aya.. tudnod kéne, hogy "ezeknek" a motoroknak a váltója kényszerolajzásos. A karterban nincs annyi olaj, hogy belelógjon a váltó bármelyik fogaskereke.
miért hol van olaj , ha nem a karterben ?
A jelenlegi Kresz szabályok szerint a kétkerekű jármű bármilyen vontatása tilos,csak utánfutón,tréleren rögzített állapotban szabad szállítani!
amelyiknek nem a karterben van az olaj ott elég gyér az olajzás ha nincs beindítva
a gépkönyvekben is benne van hogy ne guruljon járó motor nélkül
én mondjuk kb leszarom, és gurulok
miért nem kap olajzást?

leeresztik az olajat vontatás előtt?
A szerintem a rendszámot át lehet helyezni úgy, hogy látható helyen legyen, ezen már gondolkoztam. Csak nem tudom, hogy szabályos-e?
A motor olajozásáról, pedig a lánc levételével gondoskodnék.
Szerintem, ezt eleve nem lehetne így használni, mivel kitakarja a rendszámot. Másrészt nem tesz jót a motorkerékpárnak az ilyen jellegű hosszú távú vontatás, mert a váltó nem kap olajzást.
Sziasztok!

Véleményeteket szeretném megkérdezni, hogy szerintetek legális papírok nélkül használható-e a "steno" motorszállító?
Annyi a lényege, hogy az első kereket felrögzítik a kocsi vonóhorga után, a hátsó kerék meg az aszfalton szabadon fut.

Egy videó róla: http://youtu.be/QdFsrFqAA44
http://www.kepesmotor.hu/bor_k... esetleg értelmes dologra cserélném
Kihasználatlanság miatt eladóvá vált az alábbi képeken látható Oxford üléstáska. 28 literes, több külső és belső zsebbel, fényvisszaverő csíkokkal, esőhuzattal, beépített vállpánttal hátizsákként is hordható.
Keveset volt használva, évek óta csak porosodik (szó szerint), egyetlen hiányossága hogy a hozzá adott 4 db "extra" gumipókból az egyik nincs meg (hozzáért a kipufogóhoz és elolvadt).
http://www.oxford-shop.co.uk/i...
10000 Ft (+ posta), Budapesten lehet megnézni.
Saito komplett markolatfüttés használt de jó 8e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Bagster tankbőr + hozzá való két részes bőrtanktáska


http://www.kepesmotor.hu/motor...
hello, keresek tt600as hátsó kereket, akinek van vagy tud eladód az ne titkolja
Eladó!
köszi, de vagy olyan vagy semmilyen
Szia ini

Én inkább ezt javasolnám és feléből kijönne. (Vas, Alu, és vason cink)

Nekem ilyen van és teljesen megbízható, a lényeget kimutatja. Ugyan csak mágnesezhető (vas) kasznihoz jó, de csak 3-5eft közt van.
Számos autókereskedő leszólta már, de amikor kihozta az ő méregdrága festékréteg mérőjét mindig kiderült hogy nagyságrendileg 100%-osan megmutatja hol a bibi... :-)
BMW E36 320 coupe alkatrésznek eladó. Működik, kipróbálható. Enyhén hiányos. Ár: 90,000Ft!
Eladó egy Gopro Hero HD kamera tokokkal és szellőzős, BacPac hátlapok. Ha érdekel keres nyugodtan telefonon vagy emailben.
Eladó tzr125
Tkrj dugó ès hajtókar
Koyo csapágyak
Prox szimeringek
Kb 10km van az egészben bejáratós..

Új akkumulátor és 90% os gumik
Műszakija lejárt, de siman àtmegy rajt
30 512 9874
Tavaszi AKCIÓ! Hónap végéig 5000 Ft-os kedvezmény egyes Bódis Arrow és gyári dobokra!

Eladó Sport dobok és összekötőcsövek, átalakítók.
Arrow, Raptor Bódis, Leo Vince... stb
Rendelhető ÚJ Two-Brothers és Pro Circuit dobok!
Információkért és árakért keres telefonon vagy emailben.
sportdob@gmail.com
Eladó ez a két robogó...Cross csere érdekel...a kettőt egyre is ...
150 és 80ezer lenne az áruk ...
Sziasztok!

Eladó egy nagyon keveset használt(3-4alkalom) 1 éves kétrészes "L"-es Sixgear Evo bőrruha(kb 175cm 80kg-os emberkére pont méret) és egy 43-as szintén ennyit használt Probiker Traveller csízma.
Teljesen hibátlan semmi sérülés nincs sem a ruhán sem a csizmán,méhviasszal leápolva.

Telefonon,vagy mail-ben lehet érdeklődni.
Személyes átvételt előnyben részesítem,de ha gondolod a posta is megoldható.
Külön külön nem eladó!