Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

04-07-es RR-hez gyári fék és kuplungkar+karbon(gyári,nem sufni) sár és láncvédő,gyári első fékcsövek,service manual,gyári szerszámkészlet.
Mivel csak útban van így EGYBEN 10000-ért vihető.
KTM lc4 adventure 640 idomok eladó!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_neos-7472911


Haszn
gratulálok az eszmefuttatásodhoz. ha tudsz 69-ért akkor szólj mert nagy mennyiségben vevő vagyok rá doktor úr........
újonnan 69-ért vettem. Gyémánt lánc van rajta? Vagy arany a fogaskeérk?
WPB Stomp 125 és 160 versenypitbike. Az egyik 2,8 a másik 10 üzemórával a vásárlás óta. Újszerű, karcmentes állapotúak. 140 és 170 e ft-os irányáron A kettő együtt 250e fix áron. Érdeklődni emil: mosquito001@citromail.hu
Valaki a gyerekének karácsonyra pedálos Moszkvicsot?25e/db festés javítgatás rájuk fér ,ha rendbe van rakva 60ezer körül mozognak..Játszatóak most is csak csúnyák..
Eladó Sport dobok:
-Akrapovic
-Leo vince
-Arrow
-Two Brothers
-Bodis
-Gyári Gsxr dob
-összekötő csövek

Karácsonyi akció!
5000 Ft-os kedvezmény Akrapovic dobra december 24-ig.

Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Eladó egy Daytona fordulatszámmérőből és Daytona hőfokmérőből álló műszeregység. Quadra, robogóra, vagy amire akarod. 28,6-os kormányra való az adapter, de ki is veheted, és külön is használhatod a műszereket. Érdeklődni: giraffe64@freemail.hu
Bocsi A gumi 120/80 16os metzeler ára 3000.
KIS ROMET! Kis áron!Ahogy a képen látható + gyári kipu is jár hozzá krómos..15000.- De a hétvégéig 10.000.-
Eladó stihl ms 390
Esetleg beszámítok okostelefont, kis robogót max 50000-ig.
1500 ft + a posta.
Hali!
A kipu könyöknek mi az ára?
Honda CR 250 es hűtők.1990 es amin a gumi tömlők vannak az javított és nem lukas sehol,A másik kettő lukas valahol.
Simson alkatrészek eladók.S51n főtengely még használható,hátsó lengés csillapítók 2db jó állapotban,enduro kipufogó könyök vadi új,kipufogó bilincsek, 16N3-13karburátor jó állapotban.Alapméretes dugattyú 37.98 as csapszeg nélkül.
Helló érdekelne a gép van egy basszus gitárom adok hozzá egy 400-w-os mélynyomó hangszórót és van egy szóló gitárom teljesen új karcmentes kábelekkel lemezel együtt írj!
Lehet nagyobb volna az érdeklődés ha legalább az kiderülne a hirdetésből hogy milyen méretű meg hogy mennyibe kerül...szerintem
Sziasztok!
Van eladó gyári idomszettem Kawasaki kx250f-hez, 2007-es évj.
A képeken látható idomok ára összesen 26 000 ft
Tel: 06 20 544 6965
Sziasztok!

Keresnék női cuccokat kb M-es méretben:
-protektoros dzseki
-protektoros nadrág

Akinek van valamije és eladó, akkor e-mail címem: dobri pont peti kukac gmail.com Köszi!
Eladó Dainese dzseki,protektoros,kivehető bélés.