Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj igen, muszaki masfel ev van rajta, csak nincs idom mar ezzel a geppel foglalkozni, kulfoldon dolgozok
Renault Master 2.8Dti 98-as gepem elado, ha valakit erdekel
Valto morog rendesen, magyarul csapagy es 1-2 szinkron csere kell bele. Egy ket szilent elol kivan, hatso ajton az ablakot kitortem a multkor, maskepp elegge rendben van. Osszel a kormanymu volt felujitva, adagolo tavaly, fekek elol az iden kerultek bele.
Nincs szejjelverve, egybe van mindenhol, indul poccre.
Viszont 350.000 az ara
Eladó KTM adventure 640 tank,fejidom,digitális műszerfal és KTM duke 620 kábelköteg!
Nincs semmi görbülés, csak furán néz ki az emelőn. Itt már mást mutat.
Szia.
Te figyelj már!
Nincs az az első villa elgörbülve?
Néztem a fotógalériádba is a képeid, de mintha kicsi lenne az a villaszög.
Így szemre úgy néz ki, bár lehet én vagyok csak csipás....
Üdv Urak!
YAMAHA XT 600 balansztengelyt keresek!
Ha valakinek kallódik otthon, ne tartsa magában!

Ezek a bontósok aranyárban mérik.
bocsi 250 es motort keresek
Keresek megvételre üzemképes KTM GS VAGY GM MOTORBLOKKOT power szelep nélkülit,bal oldali berugosat,gujtással,berugóval és váltókarral együtt! (84-88 évjárat)Ajánlatokat a vrabel@cia.hu cimre várok...
sziasztok,ELADÓ CAGIVA W8 96 évj alkatrészek de akár egyben is.
Ami már hiányzikróla:első fekmunkahenger,kuplung kar,kormány és a teljes hátsó fékrendszer!Viszont a motorhoz adok egy vadi uj dugatyut,mielőtt szétszedtem müködött!érdeklődni itt vagy vrabel@cia.hu cimen.
Eladó HONDA HORNET 600

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cb_600_f_hornet-736
2806
küldjél árakat a vrabel@cia.hu cimre,egyben és külön is
SHARK sisak akció!

62100Ft helyett a SHARK S600 bukósisakot most 29990Ft-ért lehet megvásárolni üzletünkben!
Az akció mától érvényes a készlet erejéig.
www.darazsgarazs.hu
Eladó!
Helló!
Érdeklődnék a kipufogó iránt! Megvan még?
Válaszod előre is köszönöm!
Üdv: Németh Ákos, Rábapaty
Motor eladása miatt eladó:
1:Ktm BEHR fekete supermoto szett jó gumikkal, hátsó tárcsával, távtartókkal drz-hez.
2:DRZ acerbis fekete karcmentes idomszett koponyás matricával, egyedi ledes fejidom, DRZ S-es fekete tank.
3: Gyári drz excel enduro szett dunlop gumikkal, nagyon kevés km-ert futott
Egyben olcsóbb, de külön is eladó!
Eladó egy Kawasaki Zx12r!
Részletek a hirdetésben szereplő tel.számon!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Eladó egy Excel sm szett!
Részletek a hirdetésben szereplő tel.számon!
http://www.kepesmotor.hu/felni...
Fel hoztam Pestre, egyeztetünk és megnézed. weltus@msn.com-ra írj majd és mmegbeszeljük mikor hol
motorok bontot alkatrészei eladók bontásbol töb tipus


ÉJJEL NAPPAL.HÉTVÉGÉN IS HÍVHATÓ VAGYOK bontott.motorok ktm gs 250 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gs 125 motorblokk alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gxr 50 csak blokk alkatrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblokk alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblokk alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblokk alkatrészek gilera rx125 csak motorblokk alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblokk alkatrészek derbi senda 50 csak motorblokk alkatrészek cagiva freccia 125 összes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 összes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi összes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblokk alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150.tzr 125.yz 125. xt600.tsr125.és egyéb motorok bontott alkatrészei


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengelyek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ülések.lámpák.vázak.e
lektronikák.álló.forgórészek.deknik.blokk felek.kerekek.hütők.minden tipusú alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITETT ÉS NEM EMLITETT MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOTT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFÖLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM

ÉRDEKLŐDNI TELEFONON 06703250214 VAGY 06304053450
ecce fel kéne próbálni
én andrássyn dolgozom operánál
ez nem túrázni van kitalálva, hanem a cross pályára. Órákon keresztül kényelmetlen lesz a viselése.
hétvégén Kiskőrös, hétköznap pest (1 órán belül indulok fel)
hol laksz?
19 az ára, pestre tudom vinni, vagy posta