Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Próba, ahogyan előttem is írta Pohi, csak, ha letette a teljes árat. Trükk, hogy táskát, személyit, lopott motort hagynak ott, és vársz a semmire. Csak teljes vételár, ha összetöri megvette. Ennyi.
helló a lámpa már nincs meg csak nem vettem még le a képről a kormánykapcsoló 5000+posta
a két lámpát meg a balos kormánykapcsolót menyiért adnád
Eladó KTM adventure 640 idomok és KTM duke kábelköteg bal oldali kormánykapcsolóval,prptektoros bőrkesztyű!
Szervusztok!

Méretprobléma miatt eladnám, vagy cserélném abszolúte új állapotú Hein Gericke Voyager II típusú, XXL-es, négy évszakos textil dzsekimet. Annyira megtetszett, hogy muszáj volt megvennem, de be kellet lássam, hogy nekem sajnos nagy (186cm/75kg vagyok).
Képeket nagyon szívesen küldök mail-ben, akár méregetek is.
Eladási ára 15 ezer, csere ára 20 ezer forint. Érdeklődni a nevem alatt látható email-en lehet, ha ott élérhetőséget adsz, visszahívlak.
Köszi, hogy elolvastad, üdv:
Attaba
Tulajdonjog átruházási szerződésként keresd a neten! Ne adás-vételiként.
Fizetés után adás-vételi megírása. (Az egy oldalas 2013-as verzió teljesen jó) Ennek az alján ott is van, hogy 4 példényan, melyből 2db az eladóé, 2db a vevőé.

Az eladó a papír megírása után (óra, perc) adja a forgalmit, törzskönyvet, kulcsokat, motort. :)
A vevő az okmányirodában az adás-vételivel leadja a forgalmit és a törzskönyvet, melyet bevonnak és új készül a vevő adatait tartalmazva. A forgalmit a helyszínen megkapja, a törzskönyvét 30 napon belül postázzák.

Az eladó oldaláról:
Az adásvételivel lemondható a KGFB és az okmányirodában neki is meg kell jelenni, hogy eladta a gépjárművet.
Hello!
Sajnos eladó:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_640_lc4-7394746
Hát
ha valakit érdekel.
Kösz a válaszokat, máris okosabb lettem.

A törzskönyvvel mi a helyzet? Az is a vevőé a fizetés után, ugye?
Nem tudom, én voltam néhány üzlet lebonyolitásánál, de sose okozott gondot egyik oldalról sem ez. Ugyis többen mentek vagy mennek, jármű részükről marad, forgalmit nem adjuk oda, stb. Aki meg első ránézésre is gyanus annak pénz ellenében és azt is csak fenntartásokkal.
Az új adásvételin óra percre meg kell adni mikor adtad el így gyorshajtásos csekket megúszod.
Három példány kell, ha máshonnan nem a használtautó.hu-ról letöltöd és kinyomtatod, az megfelel. Vagy papirbolt, nyomtatványbolt. Egyet visz a vevő kettő marad nálad, abból egy az okmányirodáé.Plusz fénymásolni biztosítónak a kötelező lemondásához. Ha értelemszerűen kitöltöd semmilyen felelősség nem terhel, illetve be kell jelenteni az okmányirodába az eladás tényét. Pénzt meg nem is tudom. Vevő függő vagy nemtudom. Vettem és adtam el ugy motort hogy pénzt csak a végén, illetve nekem is adtak már teljes vételárat a próba idejére. Mindenesetre nem árt ha van nála, de ugyis látod mennyire megbizható.
Próba csak ha a teljes összeget leteszi. Szar ügy, ha lerak 10%-ot és elhajt a motoroddal, aztán soha nem látod
Sziasztok!

Első motor eladás előtt állok. Lenne pár kérdésem.
Hány példány kell az adás-vételiből?
Kipróbálás előtt mennyi pénzt/foglalót kérjek az esetleges próba alatti károk miatt?
Az átírás pontosan hogyan zajlik? (ne nekem küldjék a gyorshajtásos csekkeket, miután eladtam )
Van még valami, amit elfelejtettem?

Köszönöm a segítséget!
szia ha megvan még a rámpa irj már üzit a desgfsdg@gmail.com ra
Eladó egy nagyon jó állapotú kétrészes Berik GP fél bőr fél cordura 50 ruha. Ár megegyezés trágyát képezi! Kipufogó csere esetleg érdekelhet.
Képen látható Cagiva 125 gyorsaságit (kiválló motorral)
Maisto vagy más márkáju motormakett gyűjteményre cserélném
minél többre ajánlatot képpel.
+36302649336
Eladók a képen látható irányjelzők, 4db van belőle, a képen látható állapotban! Ha érdekel írj ! Ár:4000Ft
Heti AKCIÓ! 2013 november 15-ig ingyen posta!

email: sportdob@gmail.com
Szeva ha gondolod itt vagyok
Szia!

25.000
how macccsss?
Sziasztok!
Yamaha Champ 50 Light Sports robogó hátsó lámpablokkja indexekkel, izzókkal, csatlakozóval, sárvédővel eladó, cserélhető! Cserébe elsősorban kártyafüggetlen okostelefon érdekel, de bármit meghallgatok! Csereajánlatokat képpel együtt várom!
Ár: 7.000 HUF
Érdeklődni a motor001@mailbox.hu e-mail!
Köszönöm!
Hali,

Elkelt a vas, itt vannak a cuccok amik még gazdájukra várnak:

http://www.vatera.hu/listings/...