Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Érdekelne Honda mtx komlet eleje tárcsa fékes Felni,teleszkop,és komplet fék
gondolkoztam ilyenen. mire gondoltál? Ha úgysem megy el az FZR, akarok ilyet, nemár valami fasz kis esésnél törjem ki a nyakam
Ha jól tudom, akkor vannak olyanok 90000ft felett, amelyeket nem kell rögzíteni a kialakításuk miatt. Ez így hogy rögzítve van, nagyon stabil.
azt néztem, hogy ezekből van amelyiknél van szíjrendszer ami rögzíti és van amelyikhez nincs, vaaagy nem feltétlenül kell lekötözni ha nem akarod?
OKé4
Eladó kétszer használt nyakvédő hibátlan állapotban, áron alul.
http://www.pinkmotors.hu/progr...
Új ára 29200
szia

már általában pest city..de várok még hátha a tél közepén olcsóbb lesz
Gilera váz, felnikkel stb Áron alul eladó!


Gilera váz,kerekekkel eladó!

érd: 06706574245
EBAY-EBAY-EBAY-EBAY
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!
Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám!
Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése".

Sokan kérdezik e-mailben ,hogy nekem ebből mi a hasznom. Havi szinten több száz dollár értékben rendelek nem csak motoralkatrészeket hanem minden más dolgot is több száz pozitív eddigi visszajelzéssel. Erre pedig azért van szükség mert már az ebayen is sok ázsiai vagy európai eladó elhatárolódik a magyar vevőktől/eladóktól mert nagyon sok esetben szívnak velük. Így a több száz pozitív visszajelzésem ellenére is elküldik kis hazánkba a rendelt dolgot mert látják ,hogy egy megbízható vásárlóval van dolguk.
Hola,
Kawasaki 03-04 636 alkatrészek eladóak! Folyamatosan frissítve. Blokk is van. alkatrészek listája

Ugyanitt 07-08-as ZX6R-t keresek!
pósta mennyi lenne pestre? illetve a súlyindexe 91?
Még nincs gazdája! Egerbe el tudom vinni!
bassz most nézem debrecen..
szia engem érdekel..ha másnak nem ígérted oda
Szia! 8mm minta
Szia! Mennyi a súly indexe?
Hány milliméter minta van rajta?
-Bódis GP dobok, új 30 cm-es palásttal, kipolírozva, frissen tömve , akár DB killerel.
-Yoshimura Tioval Carbon kúpos végű dob. Alig használt, szép állapotban.
-Akrapovic Titán dob, 4 csavaros felfogatással, carbon bilincsel.
-Leo Vince SBK
Frissen polírozva, szép állapotban, kivehető hangtompítóval, felfogató bilincsel.
-sport könyök frissen polírozva.
-összekötő csövek: Sv 650, és GSxR
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keres Emailben vagy Telefonon!
email: mdaniel9112@gmail.com
Mennyit lehet mostanában elkérni egy 03-04-es blokkért?! 34.000km új kuplung lamella, rugók,légszűrő stb stb stb... minden cuccával ami létezik.
150-200k?
A kép meg lemaradt!
Hali srácok! A bilincs 38mm. 3000ft.
Eladó
Leo Vince X3
Leo Vince SBK
Frissen polírozva, szép állapotban, kivehető hangtompítóval és E betűvel.
Érdeklődni telefonon vagy emailben:
mdaniel9112@gmail.com
Keresnék yamaha fzs600-hoz olajbeöntő nyílás fedelet/kupakot/csavart.
elérhetőség:
eseszkaa@gmail.com vagy 30 913 4045
Köszi mégegyszer. Amint lehetőségem lesz lecsapok rá :)
Eladó Styl Martin motoros csizma 43 sérülés mentes 15.000 huf