Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kicsinyíts a képen, ha nem tölti fel, vagy linkelj hirdetést, úgy egyszerűbb.
Nem érdekel valakit?Fénymásolt olasz pappirokkal 150000 alku nélkül
Eladó sorra került TZR-em.

Hirdetéseim közt meglelitek.
Hello!

rolandsimon89@gmail.com
erre az email cimre varok kozelebbi kepet a dobrol.elorol-hatulrol.es a javitott bilincsrol.
Elore is koszonom.
Az egyik hátsó ajtó alja ezüst
Peugeot 1905 ccm-es TD motor van benne gyárilag.
Igazán nincs mit ennyit illő.
amúgy kösz a választ.
igazad van. 70 000 ft-ért láttam is egy alkalmast valahol a dobozában. komplett rendszert is hirdettek
ezt én használtam is, rendszerrel sport szűrővel dynojet kittel beállítással tolna pár lovat a szekéren a felső tartományban ha lenne út is hozzá. 144 lovat még gyári állapotában is nehéz kimotorozni, így majd ha elértem azt a szintet akkor lesz + cucc a motorba, addig mintás gumi fék lánc benga az első rendű feladat.
hát ha árból nem tudsz engedni akkor felesleges lesz beszélnünk, mert mire rendbe rakom teljesen meg fel szerelem, akkor összegbe ott járok már ha hibátlant veszek és azzal nem kell küszködni.
nem rossz, csak az a lehangoló mély zőőőd szín rontja az összképet!
ezüstben kékben jobban mutat, a formatervhez képest.
Műszaki még van rajta júniusig, de plussz összegért megoldható a műszaki. Rámpa van hozzá, a képeken a középső sín az. A sínek hossza 190 cm, előrehelyezett lefogatóval 215 cm, R6-R1 és egyéb sportmotor kényelmesen ráfér, sőt a nagyonn chopperek is. Nem számlaképes, magánszemély vagyok. Üdv.
milyen motor hajtja azt a diesel verdát?
az összekötő cső akrapovic zx9R 2000-évj ról származik.
írhatok e-mail-t is, de ez a dob ennyit tud árban. ha meglenne a pálya motorom nem adnám el, csúszni mászni tökéletes. vissza került a gyári dob a verdára meg a nyomaték a blokkba így már nem használom jelenleg.
2001-es Dízel Suzuki Baleno eladó. Irányár: 290,000Ft
Leszervizelve új akkuval téli gumival azonnal elvihető. Kombi, vonóhorgos, tetőcsomagtartós.
Egyben eladó!
CBR 1000 GSXR 600/750 YAMAHA R6/R1 alkatrészek
fékbetét, lánckerék, lánc, bontott motor alkatrészek...
EBAY-EBAY-EBAY-EBAY
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!
Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám!
Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése".
Helló!
Engem lehet érdekelne keres fel emailben:
mdaniel9112@gmail.com

Mire való az összekötő?
eladó ovál titán/rozsdamentes kipufogódob. nem bizonyíthatóan akrapovic márkájú, a matricát nem én ragasztottam rá, a paláston nyomot hagyott a bilincs, az előző tulaja szerintem szétszedhette. 52/400/48mm a méretei, használati karcok a paláston, javítási nyomok a karbon bilincsen. összekötőcső akrapovic titán rendszer része volt. a dob 25 000 ft az összekötőcső 10 000 ft.
Sziasztok!
Eladnám jó állapotú Lazer mx6 X Pro Cross sisakomat M-es méretben.Adok hozzá még egy Uvex szemüveget+egy csizmát ajándékba.
Ár:30.000ft.