Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A KNIGHT 50/125 chopper, boltba járni tökéletes!
Végül Hyosung 125 robogó alkatrészek, vagy egyben eladó! A képen látható alkatrészek illetve a motorblokk szelepfedél nélkül.....
Valamint a képen látható Gilera Runner 125ccm váz kerekek, tank, kormány, futómű, féktárcsákkal, fékmunkahengerekkel, olcsón eladó! Ki mit ad érte.....
JINCHENG KNIGHT 50/125 chopper, tank és ülés nélkül,illetve sárvédők hiányoznak róla, tökéletesen működő állapotban olcsón eladó! Alkatrésznek vagy 50 esnek!
80-90 cm ez ugye nyúlik , én 114 kiló vagyok és még éppen beér, nincs mérőszalagom sajnos.
Üdvözlöm!
Az M-es vesevédő milyen hosszú? 90cm a derekam... jó lenne vajon?
Büse , minőségi vesevédő, gyári új /8000Ft db/helyett
3000Ft/db ár-ért S és M méretben
Titánium térdkoptató öntapadós Vatta új /9500Ft/helyett
4500 FT
Nincs több csak az amit meg hirdettem , egy valamikori készlet maradéka. Az ár ennyi.alkusz lámáknak jelezném.
Eladó.1988 Simson S51N.Teljesen felujitva.
Hali!
Eladó Shoei X-Spirit
X-Spirit

30/3335371
Telszámod?
Hali keresnék mz es 250/2-es karburátortakarót ha valakinek lenne írjon köszönöm.
Ott a teló száma.
Hali! Az irányjelzőket mennyibe adod?
Sziasztok , van pár eladó cuccom , ami még meg maradt a motoros üzletből.
El kótyavetyélném, gombokért.
Most a tankpadok lennének terítéken.
1000Ft/db
Az utolsó 3 az 3D-s gumírozott
2000Ft/db
Átadás Budapesten , vagy postázom , de a postát nem én állom.

Hali!
20000Ft és ütheted, vághatod ahogy csak akarod.
, ,
ok
továbbítottam
Egy-két lomom eladó lenne: 06 30 635 9305
150.000, nincs hozzá papír, helyben lakó osztrák embertől lett megvéve alkatrésznek, egyébként tökéletesen működik. Apum a kettőből akart csinálni egy tutit, de nincs rá ideje + a cég vett másik autót emberek szállítására így csak állnak ott feleslegesen...
csak a donor mennyi lenne?
Eladó aprópénzért! Egyet fizet kettőt vihet!

link
Hell! Hogyé zsákolhatok? Ft?
Sziasztok!
Nem tudom hogy itt kimondottan csak motorhoz kapcsolatos dolgokat lehet e hirdetni, ha mégis akkor elnézést előre is érte.
Van egy, két eladásra szánt dolgom hátha valakit érdekel.

Panasonic HT-500 házimozi és Sony LSV SE-620 videórekorder, tökéletes újszerű állapotúak, talán 2 évet használt azóta eltárolva pihennek.

Clean Flow chip tuning.

200x50es 120kgig tömhető nagyon szép állapotú, alig használt dupla zsákos kick-box zsák lánccal együtt.

Akit esetleg érdekelne bármelyik kérem a hancsak@indamail.hu címen érdeklődjön.

Köszönöm hogy megnéztétek.

Üdv:
Gábor
Mikuni Tm 34mm-9000ft , a fejidom olyan mint a képen de viseltes az állapota( így is használható) ezért az ára 4000ft.