Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali,

Ha esetleg valaki Lábtakarót keres robogóra
SuperBike magazin k.b.: 7-8 évfolyam eladó.
Megkímélt, nem saláta állapotban. 10.000 Ft-ért.
Eladó jó állapotú Alpinestars smx 4-es csizma. Talpa tökéletes állapotban, nincs megkopva. Méret 42-es.
uhm, korán van...már megírták
a vevőnek...
Eladó bőrkabát! link
hello keresek cr 250 et meg cr 500 a meghirdeteteket már mind láttam engem olyan érdekelne ami nincs meghirdetve de esetleg eladó lehet barátnál szomszédnál lerakott nem használt de esetleg elado gépeket keresek az 500 asnak állapota mindegy a a 250 es csak második generácios aluvázastol érdekel érdeklödni a 06 30 609 5238 as számon vagy a cot@freemail.hu
Sziasztok,
eladóvá vált szeretett motorom:
YAMAHA TDM 850 4TX
Hello.

Oda persze!
Majd ha megy átíratni akkor neki kell leadni,és kap helyette a saját nevére szólót!
Hello!
Azt szeretném kérdezni, hogy ha eladom a motorom, a törzskönyvet és a forgalmit oda kell adni a vevőnek vagy nekem kell leadni az okmányirodában!?
Segítségeteket előre is köszönöm!
van egy hasonló a padláson nekitámasztva a kéménynek
egy ar350es elsőlábai
Vedd meg és megtudod.
kíváncsi lennék hogy nézne ki a fordított telós gépben
Eladó egy felujitott első teleszkóp.Sima és forditott teleszkopós motorba is jó,van hozzá közbetét.Csere Simson alkatrészekre.
köszönöm,megtettem:),azt hittem ilyet nem kapok!koszi!
Ár lemaradt: Fix 180.000 Ft!
Eladó gyári motorszálíltó utánfutó! Stema MT0750, saját tömege csupán 154 kg, össztömege pedig max 750 kg. 2 db motor szállítására alkalmas, sínek tetszőlegesen variálhatók. 0630/9797-391 vagy david46@vipmail.hu
Szerintem menj el a méretekkel egy csapágyboltba és ott kapni fogsz hozzá!
Eladó egy KISROMET Blokk nélkül!gumik újszerűek lámpák gyáriak,és a h sárvédő is..15000FtVagy babetta csere
hy everybody! Keresek Honda Mbx 125 f típusú mocimhoz hátsó lámpabúrát, első fejidomot, illetve km spirált hajtó szerkezetet. előre is köszi!
Aprilia scarabeo 50ccm (fekvő minarelli) alkatrészek eladók!
http://www.jofogas.hu/somogy/A...
zxr 750 kuplunghoz tűgörgős csapágyat keresek,ha valaki tudna segiteni megköszönném:)
35000 ft volna, de szerintem ha valakit nagyon érdekel meg tudunk egyezni.
AZ ÁRA HA PUBLIUS