Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de az biztos hogy kevesebbet eszik mint egy simó.
Félig meddig igen, de van igazság alapja is. Szóval pontos fogyasztás ne vár olyan géptől amin nincs km-er óra.
sziasztok!
keresek tűgörgőt ami a kuplungkosárba van,zxr750h-hoz!
Aki esetleg szereti a 2T gépet.
http://www.kepesmotor.hu/ktm-s...
szóval akkor ez az 1 liter csak amolyan vevőcsalogató
már kezdtem örülni hogy lesz egy melóbajárós motorom
Hát inkább valami robogó csere érdekel, de akár simo is szóba jöhet. Azt tudom hogy 1,5 litert öntöttem most is bele és jó pár km-ert bele hajtottam. Km-er órám nincs így pontos fogyasztás mérést ne várj tőlem. Azt tudom menyit öntöttem bele, meg milyen sokat használtam.
meg az alkoholmentes sör
ha 50-nél eszik 1 litert akkor adok érte egy szimót
bár nemigen hiszem hogy ennyi lenne
Nem mentem még egy huzamba vele 55-el 100 km-ert, de kb igen.
55km/h sebességnél 1 liter? 100km távon?
Piaggio Ciao

Megkímélt állapotban, könnyen indul, 1L-es fogyasztással, üzemképes, kényelmes, 55Km/h végsebességgel.
Csere beszámítás szóba jöhet.
tudom, a következő a guminő... ez van
E bötűs, kivehető tompítós dobok mennek fel...
Csak nem a gyári megy rá? Vagy találtál még jobbat?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/husqvarna/husqvarna_wre_125_rendszamos
_a1-7297193
Sziasztok!
Egy pár régről megmaradt AEROX 50-es cucc olcsón egyben eladó.Henger+hengerfej,kuplung+rugó,tömitések,amit a képen látsz
Sziasztok!
Ha érdekel motorkerékpár alkatrész,kiegészítő stb...(apriliától a yamaháig,gyorsaságitól a krosszmotorig)nagyon jó áron akkor írj egy emailt a gazdagabor@citromail.hu email címre a keresendő alkatrész nevével továbbá a motorkerékpárod pontos adataival és legkésőbb másnap küldök egy árajánlatot képekkel illusztrálva. Keressetek bizalommal, nem fogtok csalódni!
Sziasztok!

Suzuki robogóhoz (50 ccm) keresek index kapcsolót. Csak a kar kellene, mert elhagytam a konzolról. Address, Lets, Sephia tipusokhoz való lenne jó. Akinek van, kérem fényképpel és ár megjelöléssel jelezze nekem a streetfighters@mailbox.hu címre!
Köszönöm előre is!
Sziasztok!

Suzuki robogóhoz (50 ccm) keresek index kapcsolót. (Suzuki Address, Suzuki Lets, stb..,. 200-es évjárattól) Csak a kar kellene, mert elhagytam a konzolról. Akinek esetleg van, az kérem fényképpel, ár megjelöléssel jelezze nekem a streetfighters@mailbox.hu címre!
Előre is köszönöm!