Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

HJC ZF9 Planet bukó eladó, XS(54) méretben. Kb. 5 alkalommal utas bukónak használt . Kifogástalan állapotban, víztiszta és smoke plexivel. Kivehető béléssel, D gyűrűs, stb. 30.000 Ft.
lehet isteni az a ktm, de hogy ott nem jöttök 2 személlyel az 100%
ha mégis akkor keresek másik utat

na de majd fokozatosan keményítünk
Na az lehet, de akkor előtte Ellt be kell öltöztetni bádogembernek mert az asszonya megöl tutira ha lesz egy karcolás rajta....

Én már várom,a hét elejen tesztelem a töltésem mert gondok voltak vele aztán ha fsza akkor góóóóóó átszerel és mehet az ereszd el a hajam, max benzintyúknak felül mögénk ha parázik...
De előtte ki kell vrnie mert nem ül mögém töltötten az tuti....
itt olyan puha a homok hogy ma is lapra tettem a 600ast aztán 1 karc sincs rajta
vagy csak már nem látszik a többitől
Hát én is de kíváncsi vagyok nagyon már mekkorát tudok esni a terepen....
De Ell csak előttem mehet....
Ment email....
majd írtok ha összejön valami
ha van 15 fok akkor bárhová bármikor
alatta nem szívesen, mostanában hihetetlen fázós lettem
a felső szalag kiterítve 40cm, az alsó 32 cm. Csalóka, mert a térdvédő ha rajtam van és kiengedem a szalagokat még két ökölnyi hely van......pedig én sem vagyok apró, ha jól látom te sem Viszont nekem a térdem műtötték, úgyhogy a logisztikát meg kell szerveznünk, ha kell.
Sajna a derekam injekciózzák még hétfőn így csak jövő hét végén alakulok át....
Utána ara gondoltam de a "Barátomat" megkérdem majd jön e arra,felszívja e magát...
ha gondoljátok errefelé is jöhettek
itthon vagyok szerdától folyamatosan
soft terep, épp ma rémült meg tőle egy 660as ténérés, aztán kihagyta az "opcional" részeket
Nem,olyanom van...
Már ithhon újra a sátán gépe, és átalakul jövő hét végén terepre...
terepre kell?
ha igen olyant válassz ami beleér a csizmába jó sokat
Az, még 1 kérdés és ha jó megveszem. Meg tudnád mérni mekkora a combnál a legnagyobb mérete a pántnak kiterítve?
na, megnéztem, SX.
ez.
Melyik,MX vagy SX ?
Van egy pár Alpinestars Bionic térdvédőm, nem volt még használva, dobozában, XXL méreteben, az ára 20.000 Ft.
2003as xr650r eladó. Àr képek info mailban. pannonia15@citromail.hu
"Jelen"!
Sztem az első eredeti a második kamu... Mindjárt utalok is neki...
Szégyen, h ilyen balfaszok...
Áhh dehogy...csak kicsit értelmetlen a szöveg 2 éves motort 1.3 ért... és a telefonszám se létező.Ez a küld a pénzt vagy legalább foglalózd le és küldöm a motort témák egyike
Mindenki azt hisz amit szeretne. Ez valóban igaz az E betű el tűnt belőle, mivel a Bódiston tünteti fel sajnos. A végében nincs bele gravírozva hogy Bódis mivel EREDETI! És ha meg nézel egy eredeti dobot azon sincs semmi gravírozva a végébe.
A palást cserével az E betűje is eltűnt, mint ahogy a márkája is(mert gondolom nincs a végeibe belegravírozva a Bódis márkajel)...
Ezért nyugodtan lehet azt hinni rá, h kínai. Én is azt hiszem...