Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
kellene nekem kormánycsonk 43 mm méteres belső átmérővel ha valaki bármit tud jelezze erre a címre "kaszas0718@citromail.hu" előre is köszönöm .
Sziasztok!
Eladnám jó állapotú Arai NR3 sisakomat pár karcolással,+Prexport márkájú 43 as olasz bőrcsizmámat együtt 20ezerért!
Eladó pazzaz kormány átalakítóval és egy honda hornetre való MIVV kipufogó:

http://aprod.hu/hirdetes/honda...

http://aprod.hu/hird
etes/pazza...
Ennyiért ajándék!Spidi kabát! 12000 FT Postázom is!Csajodnak,ha neked nem jó?

http://www.kepesmotor.hu/texti...
Cagiva mito eladó
eladó speciál kategóriás pályasimson érd.: gyula5@hotmail.com 100.000 huf
Sziasztok,
Lenne egy eladó Oxford sport kesztyűm. Soha nem használt, méret probléma miatt...
Üdv! eladó a képen látható fejidom foncsor nélkül. Gyárilag Aprilia RX de bármire felszerelhető.Ha érdekel írj itt, vagy a kispeter10@indamail.hu-ra Ár: 3000Ft
ÉJJEL NAPPAL.HÉTVÉGÉN IS HíVHATÓ VAGYOK bontott.motorok ktm gs 250 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gs 125 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gxr 50 csk blokk alkatrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblok alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblokk alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblokk alkatrészek gilera rx125 csak motorblokk alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblokk alkatrészek derbi senda 50 csak motorblokk alkatrészek cagiva freccia 125 összes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 összes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi összes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblokk alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150 .yz 125.xt600.és egyéb motorok bontott alkatrészei

http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEBB INFORMÁCIÓKAT TALÁL. ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengelyek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ülések.lámpák.vázak.e
lektronikák.álló.forgórészek.deknik.blokk felek.kerekek.hűtők.minden típusú alkatrészek A FENTIEKBEN EMLíTETT ÉS NEM EMLíTETT MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOt HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFÖLDRE IS. FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM

06304053450
Á felejtsd el az ismerősöm gyűjteménye e-bay-ra elvből nem tenné...
Magyar eladótól szaré húgyé kellene nekik én elzavartam egy bőrzén
"ami náluk 1000euro azt Magyarországon csak 300euro-ért venné meg hiába ugyanaz a minősége"Ja igen mondtam neki nem kell hűlyének nézni a magyarokat azért mert ilyen fasza a kormányunk itt sem kapja meg olcsóbban. akkor haza lehet húzni és vegyen magának otthon.
Fel kell rakni az ebay-re...
Ott a pont!
42es a szóban forgó csizma :D
Utánfutót vennék legalább 2mX1.2m-es platóval 100 rugó alatt.
Nem írtál méretet mellé!? Honnan tudjuk kinek vegyük meg? mert nem mindegy , hogy 37-es vagy 46-os!
Hát NEM drága mert az e-bayon 1 db monkey-ért kérnek ennyit.
Persze a 10 db motor nem mind 100%-os
Van ami full restaurált,és van ami csak váz blokkal
de ennyiért akkor is jó vétel....
? :D
Ez az a 48-as tipegő?
Sziasztok!
Eladnám jó állapotú Prexport márkájú olasz bőrcsizmámat.
Ár:12.000ft
Amilyen árakban mennek, ez a gyűjtemény nem is drága.
(Már ha nem darabonként értendő az ár )
A robogóhoz telefon és egyéb elérhetőség üzletünk honlapján:
www.darazsgarazs.hu
Keeway robogó.
Beszámítottuk. Megy, indul ...Akciós.
Vegyétek- vigyétek!
49900Ft! Biciklit nem kapni ennyiért!
Bőrkabátok több méretben a darázsgarázs motoros boltban.
L;XL;XXL
24990 Ft-ért!
Igazi marhabőr, nem műbőr!
Olasz gyártó!
Tel: 06 70 246 71 50
Hát nem egy olcsó moci.
Bár én tudok 10-példányt eladót.
Z50J/1, J/2 ,ZB50,Z50A, Bár Csak egyben eladó a gyűjtemény
3500euro :(
Sziasztok! Eladó a képen látható Stylmartin 43-as csizmám! Kitűnő állapotban. Nincs rajta szakadás, teljesen sérülés mentes! Stylmartin