Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Ha váltós motorról lenne szó, én még lehet bele is mentem volna :D Épp most készülök bizományba adni a kicsikét az anyagiak miatt..:S (természetesen cél, hogy ki tudjam váltani)
Urak,

Érdekes kérdésem van:
Feleségem meg akar tanulni motorozni, viszont ahhoz hogy legyen értelme beíratnom egy safety-hungarys kezdőképzésre váltós motorhoz (még jogsi előtt) ahhoz kellene egy kicsit robogóznia.
1 hónapra viszont nem feltétlenül akarok venni egy robeszt.
Nincs valakinek vagy ismerősének egy keveset/nemhasznált robogója amit bérbe adna 2-3-4 hétre?
Köszi.
cagiva elephant 200, és igen működik :D sőt meglepően jol megy de télleg, és ezt úgy mondom h én nem babaettával járok és ahhoz hasonlítom :D csak sajnos kivülről egy esés miatt kicsit megtört de még ígyis használható futoműve nem ment el kis csinosítgatás ráférne.
Ha nem tévedek, Gilera RX 200. Ha egyben van, nagyon jól használható motor. 2T létére meglepően nyomatékos már alul.
Ezmiezez? Muuukod?
Eladó! 50e pénzér :) kepeket tudok meg kuldeni!
Helló Orrmány. Ne vegyél gumit! Felesleges,az idei szezon kihúzod azzal ami fent van. Amennyit mész...
Helló!
Ők meglennének még? Pár info róluk? Sérülés, javítás, mintamélység, mellbőség, hitelösszeg? Köszi, üdv!
Sziasztok!
Megváltam kedvenc 250-es tanulómotoromtól és most keresem az utódját egy GSX-R 600 K4 személyében, ha valakinek a valakije pont tervezi egy ilyen gép eladását akkor nyugodtan lehet jelezni
Eladó Shox Team dzseki, Ufo Plast mellvért, valamint GSXR fesszabályzó & Akkumulátor
Női motoros dzseki csere érdekel.
Eladó egy vadi új yamaha sr 125 első lánckerék. 34mm csavartávolság.
16 Fogszám.
Mélyen ár alatt..
1200Ft
Alufelni eladó, esetleg rendszámos motorra csere érdekel (ráfizetek, külföldi papíros sem akadály) illetve XL 185 eladó/cserélhető.
Yamaha Cygnus XC 125 TR 4T robogó eladó. Nem indul, a karburátor új, többször ki lett tisztítva. A benzincsappal, vagy valami kis elektronikai cuccal lehet gond. Több szervízben is voltam, azt mondták hogy nincs nagy baja, de csak az hogy körbeszaglásszák került volna 5 ezrembe. Aki ért hozzá annak nem nagy munka. Nagyon erős kis motor, 2-3 literes fogyasztással, új akksi új gyertya, és új biztosíték van benne. 50 cm3-ként simán használható, mert nem olyan nagytestű robogó. Fényezése az orrán picit karcos, de különben esztètikailag rendben van. Ha esetleg valakit érdekel, nyugodtan kereshet itt, a többit pedig telefonon.
Eladó vagy cserélhető gyári Suzuki dob!
Haliho. Nincs valakinek eladó féktárcsája f4i-re előre?
Eladó Berik 50 méretű kétrészes fél bőr fél cordura ruhám. Egyaránt jó túrázni, és sportmotorra.
Sziasztok
Ha vkit erdekel 190-55-17 gumi
Bridgestone 002 2007-es 8e ft
Bridgestone r10 2011--es 8 e ft
Mindketto keves kort ment palyan.

Vagy ertelmes csere
Eladóvá vált szeretett Gilera Nexus 500 http://www.kepesmotor.hu/giler...
Üdv. a cr 250 1991 es évjáratú gépemhez érdekelne az idomszett, képeket kérnék ! T.P.
Eladó egy Suzuki Eko segéd motorkerékpár.Minden működik,csak a km spirál hiányzik,beindul,lehet használni,elég szép állapotban van,a korához képest,világítás,fékek minden működik.Az ár csak minimálisan alku képes.