Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A legtöbb vizsgáztatóhelyen azonnal megcsinálják.....sehol sincs már sor....
Nem, csak odamész, félbehagynak minden munkát, az időpontra érkezőket elzavarják, és téged istenítve azonnal elkészítik neked az eredetvizsgát.......szerinted?
Sziasztok töröt robogot vagy blokot keresek ami a lényeg 125-150 léghütéses 4T dobfék INDITHATO,KIPROBÁLHATO és tartozékaival együt.Gyujtás karbi kipufogo kerek stb stb
Kormányátalakító,kormánnyal,kormányvégsúllyal és hozzá való hosszúságú fém fékcsővel!Kis horzsolással,a fényképen látszik!
93 as honda cbr 900 rr fighteren volt,elvileg 98-ig jó!Kis szépítgetés ráfér,de nincs csavarodva,motoreladás miatt lett leszerelve!20000 Ft

Suzuki Tl 1000R első sárvédő,repedt,amúgy ok!3000Ft

Berik kabát ,újszerű,protektoros,thermo béléses!M-es!14000 Ft

Castrol power 1 racing 4T, 9liter, 2500/liter

czako20@freemail.hu vagy 70 5761477
ha megvettem a motort akkor edetiség vizsgára ha viszem ugye nem kell bejelenteni?
kérdezz rá itt is:
http://forum.index.hu/Article/...
de nem tudom mit sóherkedsz egy 3000ft-os alkatrésszel
Valaki?Valami?
Az ára lemaradt 25000 ft.
Eladó egy Yamaha Jog 2kj Sport robogó. A motoron minden működik. Valamiért nem pörög ki teljesen, menni lehet vele kb 40 en a vége, én nem értek hozzá és nem is szeretnék vele foglalkozni. Kompresszió 5 bar azt mondták hogy egy dugó gyűrű csere kell bele. Tárcsafékes elől. Csere Honda CR 250 (1988) alkatrészekre. Alkudni nem lehet. Videót tudok küldeni hogy beindúl.
Eladó egy pár vadi új Honda kormánysúly. CBR logóval, a gyárival megegyező belső núttal. Ha jól tudom a legtöbb CBR modellhez jó, de a 600 F4-hez biztos. Sajnos téves rendelés miatt maradt nálam. Ára: 5000 Ft. Érd.: adam1211@freemail.hu
kb 3 ezer egy új.......
Helló!Olyan kérdésem lenne,hogy van valakinek yamaha xt 600 z tenere-hez első lánc fogaskereke?Nem baj ha kopott vagy le van törve fog nekem a belső bolrdás részre van szükségem.
Sziasztok! Van 1-1db új füst plexim a köv tipusokhoz:
zx6r 98-00
zzr 93-
cbr900/929 rr 00-
Ár:6000/db
szia, az kb. négy éve elkelt
Szia! érdekelne a kormány plusz tartozékai köszi .
3 bontottcsirkét adokérte.
Kösz Nem
Nem kell érte krosszruha, páncél meg hasonló baromságok?
Eladó egybe vagy bontom
Tavaly lett dugózva fúrva ment is idén nem indul be
Tovább én nem bezegölöm
Ha valakit érdekel az alábbiak közül valami, a tőlem megszokott viccesen alacsony árszínvonalon, szóljon:

-UFO sárga ruhaszett 36/XL méretben (hibátlan, de fakult színű, Borka Janié volt)

-FLY kék ruhaszett 34/L méretben (térdeinél szakadt/kopott, Szvoboda Bencéé volt)

-FOX páncél felnőtt átlag méret (kopottas, de hibátlan, fingom sincs, kié volt )

-Alpinestars szürke mez L-es (hibátlan, újszerű)

Nekem ezek mind nem kellenek, egyben vagy külön eladó, csere akár egy értelmes dologra, gázolaj, benzin, akármi...

70 77 62 022
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

Motorosruházat,bukósisak bélés javítás!Bőrruházat javítása.Cipzárcsere is!
- Cipzárcsere kabátban: kb. 3000-4000 ft.
- Bukósisakbélés javítás: 3000-6000 ft
Komplett béléscsere: kb. 7000 ft
Állapottól függően!
Rövid határidő, max. 7 nap!
postai utánvéttel is!
A műhely megtalálható Budapest-től 4 km-re Halásztelken.
Érdeklődni: brigililla@gmail.com
vagy
zoldalma@freemail.com
http://motorosruhaja
v.blogger....

06303282168v06303874264
Halihó emberek,
eladó kézvédő:
Polisport Integral
Szia!
Köszi szépen az infót!
Üdv
Eladó Bandika

Olcsó, megbízható, én nagyon szeretem \ szerettem.