Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello! Kesztyű meg van még? Érdekelne!
Sziasztok! Valakinek? Alig használt az ára 10 000 ebben benne van a posta is.
Ára?
:D
oké,már beszéltünk
06 20/476-79-78
Szia!

Adjál légyszi egy telefonos elérhetőséget!
Sziasztok!Eladnám,vagy el cserélném másik ruhára az én ruháimat.Az egyik egy Arlen ness 50-es piros fekete kemény protektoros gerincpúpos 40.000-ft a másik egy AGV 44-es szürke fekete full protektoros gerincpúpos.40.000-ft Mind a kettő kétrészes.A piros fekete már a színe miatt nem aktuális.A másik pedig Amerikából jött és hiába 44-es van beleírva még is nagy.50-es vagy 52 ruha érdekelne cserébe.Komolyabb ruha felajánlása esetén mind két ruhát oda adom.Természetesen bőr ruha érdekel,egy,vagy kétrészes.Arlen ness és Berik előnyben.
Szia!
Összejött, nagyon szépen köszi a segítséged, viszont az egy viszonylag kis méretű táska (11 literes), ezért keresnék nagyobbat, mert tervben van nagyobb túra!
ugyanezt vettem meg kb másfél hónapja a bécsi louisba, 60 euróról volt 30ra akciózva... de lehet hogy ez szebb :)

amúgy amikor hazajöttem, rákerestem a neten és egyből kiadta a youtubeon a lakat feltörésének kb 6-7 másodperces gyönyörű műveletét. de legalább a flexelés eltart egy darabig, ha nem sikerül azonnal kinyitni :D
Gázpisztoly!
Eladó a képeken látható, Zoraki 914 Automata, sorozatlövő GP.
Szép állapotban, +1 tárral (14+1db lőszer fér bele), egy Dobos féle gyöngyvászon tokkal, rakétázó toldattal, 40db riasztó patronnal, meg 3 paprikával.
Az ára 20.000.- Huf, az extrák fényében ez már fix ár.
28.000.- az új ára, amiben csak a fegyver van.
Mkh kártyája idén szeptemberben jár le.
Érd: sex76@freemail.hu vagy a 06-20-3308-392-n
Csak ezen az emilen, választ nem látom....
Eladó egy Yamaha Jog 2kj Sport robogó. A motoron minden működik. Valamiért nem pörög ki teljesen, menni lehet vele kb 40 en a vége, én nem értek hozzá és nem is szeretnék vele foglalkozni. Tárcsafékes elől. Csere Honda CR 250 (1988) alkatrészekre. Alkudni lehet de nem sokat. Videót tudok küldeni hogy beindúl.
Sziasztok!

Ismerősöm eladja egyrészes bőr- kordúra (vegyes) motoros ruháját!
Unisex, XL- es, de 173- 178 cm- es emberekre jó. Térdkoptatókkal, protektorokkal, szép állapotban, női tulajdonostól. Ár.: 40.000.- Ft.

Érdeklődni lehet:
tel.: 06/20-806-0049
Szia végül nem jött össze
Sziasztok. Esetleg Valaki?
http://aprod.hu/hirdetes/ford-...
Üdv!
Keresek megvételre Bagster tanktáskát!
Köszönöm
Van egy eladó, teljesen új Scott voltage x szemüvegem!
Abszolút használatlan, ezüst színű, cserélhető lencsés, 100% UV szűrős, letépős, szilikonozott, csúszásmentes pánt.
Letépőm nincs hozzá, az ára csak a szemüveget tartalmazza, dobozostól, papírostól: 10.000 Ft! Boltban 15 felett van.
Posta előre utalás után ingyen van, utánvétet nem tudom állni.
Szia!
Írtam e-mailt az adatlapodon lévő címre!
Sziasztok!

Nem árt a biztonság!
Tessék tessék!
Abus Láncocska-Lakatocska
Aprilia RS 125 bontott alkatrészek eladóak korrekt áron .
Elérhetőség : mr.geri@hotmail.com
06-20-244-5457
Üdv!
Ha valakit érdekel akkor hívjon vagy írjon bátran!
Árban megegyezünk :)

http://aprod.hu/hirdetes/kawas...
Hello!

A kipuff rugó lehet érdekelne.
A hátsó dobhoz valók vagy a leömlőhöz?
Új vagy használt?
Előre is köszönöm!
Üdv.Ha van valakinek egy 1988 as Honda CR 250 es motorhoz gázbovdenje akkor az érdekelne.Köszönöm