Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Es tenyleg. :) Koszi!
Forgalmiba az I betűnél
Sziasztok!

Azt honnan tudom kideriteni, hogy mikor helyeztek a motort forgalomba Magayarorszagon?
Mert a torzskonyvben nincsen benne.
Szia

Igen, én voltam
De nekem nem rémlik, hogy fehér busa jött volna velem szembe
Sziasztok. Van 4 db. Pirelli Sotto Zero gumim, 215/65 R17-es. A gumisok szerint max egy szezonra elég még, de én már nem raknám fel. Akinek kell, a négy darab április 23-ig elvihető, 5000 Ft-ért. Az ár a 4 darabra értendő.
Szia!A plexi miatt írj az adat lapomon lévő emailra és beszélünk.
Sziasztok!
Érdekelne suzuki gsr 600-ra fekete tankbőr és plexi-konzollal együtt.
Ha tudtok elérhető áron, akkor várom segítségeteket!
Köszönöm: zéé
szia

ma te voltál aszódon?
vagy vki a te motoroddal húzott hatvan felé
Sziasztok.Ha bárkit érdekelne:



http://www.kepesmotor.hu/texti...
Alkatrészboltban esetleg? Pl: lakamoto.hu
Sziasztok!

Ilyen indexeket keresek (TZR 250/FZR 400), ha valakinek esetleg van elfekvőben eladó légyszi jelezze nekem e-mailen! Köszi!
fzr.andi@gmail.com
sziasztok! segítünk! bukósisak és ruházat javítás olcsón,próbát meg ér ! képet küldesz a problémáról, legolcsóbban orvosoljuk! nem tákolmány,minőségi anyagokkal dolgozunk,szerintem jobb a gyári anyagoknál ,amit max 1,5 évre gyártanak! ha nem tudjuk megoldani,inkább szólok h nem vállaljuk!

http://motorosruhajav.blogger....
Eladó Polisport Integral kézvédő:
Polisport Integral
9x1 liter castrol power 1 racing 4 T

2500/ liter áron,Székesfehérváron Eladó

czako20@freemail.hu
Eladó egy nagyon szép állapotban lévő Prexport sonic csizma
5x volt rajtam.
41-es méretben.
20E ft
nemadod el az rs ed? én vettem meg a fötengelyt am töled
Sziasztok!
Tükör tartó bilincset keresek. Ha van valakinek, akkor kérem jelezze mailen! 1 pár 8mm-es kellene. Köszönöm!
tsanyinak igaza van. Felhívtam őket. Nem kell bejelentkezni.... majd csak nem azonnal foglalkoznak veled...
kb 1/10 része van mint a válság előtt volt
múlt évben én is így jártam, kérdem mikor vihetem a gépet, jó lenne még a héten(hétfő volt) aztán azt mondta pattanjak a gépre és induljak
Komló.
Kösszi az infót, de igazából akkor megtartom! :) Tényleg szép az idő, már mentem pár kanyart de folytatom! :)
Hol van helyileg?
Eladnám, de inkább cserélném két darab INTERPHONE F2, F3, F4 és persze az S típusokkal kompatibilis nyitott mikrofonomat zárt bukósisakhoz valóra. Teljesen ÚJ !
Ha eladom, akkor az ára per darab: 6.000,-
Vagy érdekel F3s, F4s duo pack !