Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csodalámpa van eladó! megdörzsölöm és fénylik
lehet idióta vagyok(sajnálni sem kell)
de akkor miért hirdetted nemrég 20ért?
óóóókos
idióta vagy sajnálom
kereskedők kapják 42ért de mindegy nem lényeg
A lámpáról valami fotó?
nézd meg az adatlapot és megértesz mindent (bocsi Tyson,ezt nem lehetett kihagyni )
sokat kell még tanulnom hogy elérjem a te zsidó szinted

-tudok egy faja lámpát 20ért, érdekel?
-igen
-akkor 42ezerért a tiéd lehet


nem mondom hogy nem ér meg az a lámpa 42 ezret, mert nem értek hozzá, a felvezetés volt a szar vazzeg
ez a szinted semmi probléma
vedd úgy h nem mondtam semmit csak segíteni próbáltam a fórumos társaimnak mint párszor már megtettem!
semmi gáz
részemről téma lezárva
Érdekes, de kíváncsivá tettél, küldj fotót, meg legalább egy típust!
értem én a dolgot de akkor is 20al indítottál

amúgy én 3500ért vettem egy fókuszálható kínait, messzebbre világít mint amilyen messze el tudok látni és kurva jó.....meg minden.....
semmi probléma meg lehet venni boltban
figyeljél
gondolom nem tudsz értelmezni a kereskedői ár 42 ami azt jelenti, hogy Te is megértsed annyiért adom a boltoknak akik 50-56ezeért adják el a vevőknek
végül is igazad van,egy új 200 Eurós terméket úgy kell bevezetni,hogy elkéred még egyszer az árát,ha a műszaki tartalom után érdeklődnek
szerintem ne foglalkozz a kereskedéssel,nem vagy jó benne
Lámpa hossz 15cm, foncsorátmérő 4cm, c8 led, lengőkapcsoló, töltő, szerelék, aksi
4 órával ezelőtt még csak 20 volt...... most már 42?
mire hátfőn postára adod át kell utalni németország teljes költségvetését a számládra?
Ha küldök emailben videót stb már nem tudom adni csak kereskedői áron az 42ezer.
Ha érdekel fotót küldök róla emailben.
Fényerőben nem sokkal tud kevesebbet mint a videón látható lámpa de méretben jóval kisebb.18650 aksi megy bele úgyhogy jóval kisebb!
Nem fókuszálható mert ez fegyverlámpa.
ITP 6 lámpát nézd meg ha annak a fényerejét elegendőnek tartód(ez erősebb) akkor megfelel.
Nem a lumen hanem a színhőmérséklet stb számít!
ha kell emailben megy fotó!
engem is érdekelne,légyszi dobjál mailt videóval,leírással
Shad sh40-es doboz valakinek? Szinte teljesen új, 1 hetet használtam, de féláron odaadom, azaz 15ezerért a héten. Mindkét kulcs megvan hozzá természetesen.
Eladó Fox mez, L-es méret, körülbelül 3x volt rajtam, ezért is adom el.

Irányár: 8000 forint
Ha tud ilyesmi fényerőt produkálni, máris felvehetsz a vevőid listájára!
http://youtu.be/4a-BiJWheis
Küldenél róla némi promóanyagot, fotót, netán videó linket a fényerőről, stb az adatlapomon található mailcímre, vagy ide is akár?
Sziasztok!

Nem motoros holmit kínálok ne kövezzetek meg érte.
Ha van közöttünk rajtam kívül is vadász v horgász ember azoknak segítenék, hogy ne a boltban vegyék meg az általam forgalmazott fegyver lámpát 50ezerért hanem közvetlenül tőlem 20ezerért.
cr8 leddel szerelt lámpa, szerelékkel, lengőkapcsolóval aksival és töltővel.Lőtávolság 250méter ami több mint elég(tapasztalat)!Természetesen nem csak fegyverlámpaként üzemelhet!Érdeklődni priviben nemethi123@freemail.hu

szép napot!
Eladó volna pár cucom:
-Berik GP 2 részes ruha 50-es méret
-Shox kesztyű M/12-es méret
-Fékcsövek
-Fákolajok 5.1-es
-Sport dob (könyök)
-ÚJ bukógomba+R6 adapter 99-02
Szia. Pest megyében Kartalon lehet megtekinteni.
Tel: 06304986017
hol van helyileg érdekel a motor írok mailt
Eladó Hayabusa kipufogó 18.000Ft-ért párba.

Leírás: Rövid Finster dob (43cm), egyedi gravírozással, szép állapotban alkalmi áron.

Nincs rajta karcolás, sem horpadás.