Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Küldj légyszí egy pontos típusszámot és utánanézek!
Van egy szám a doboz oldalán.
Az érdekelne.
Üdv! én nem tudom, mert nekem ilyen volt a gsxren és a csatlakozók is stimmeltek. az interneten ha beírod a Gipró fokozatkijelző szöveget találsz egy lapot, ahol fel vannak sorolva, hogy milyen évjáratú és milyen típusú motorhoz jók. Ha megtalálod és jó akkor részemről cserélhetünk. Üdv: JOZSEF
egy százast csapj hozzá 2001es papiros 600 tt
Sziasztok!
Vannak olcsó eladó motoroscuccaim, ha érdekel nézd meg weboldalam. Ime egy kis ízelítő képekben.
http://hasznaltmotorosruha.hu/
bakzoli@freemail.hu emailcímre, vagy ide is irhatjátok
Sziasztok, vennék endurót papírosat vagy honosíthatót. suzuki dr350, suzukidrz400, yamaha ttr350, honda xr 400 érdekelnek. Lehet karcos, nem szalonmotort szeretnék, de fülefarka ne lógjon. 400e a keretem. várom az ajánlatokat
Helló!
Ez még érdekelne is ha jó az R R-embe!
Ha lehet,hízóra pl. nincs szükségem!
Hali,csak Kp érdekel?
Eladó vagy CSERE!
Kp -s ár 19000. Pálinkát nem kérek köszönöm.
kp-s ár? pálesz csere ?
PSP slim tartozékokkal eladó.Ezüst színű állapota némileg viseletes.Tartozékokként a következők lennének hozzá.
-3 db UMD lemez(játék)
-adatkábel
-töltő
-8 GB memória
-tok
Esetleg XL -es protektor inget be számítok.
Elérhetőség: puskadominik@citromail.hu
Üdv! A légfegyverért cserébe tudok adni egy teljesen új Gipró fokozat kijelzőt. Kérlek ha érdekel válaszolj. üdv: JÓZSEF
Dr 350-et keresek 250ezerig! Aki esetleg tudna eladót legyen kedves jelezzen! Köszi szépen!
Sziasztok!
Tud valaki eladó bolt-on összekötőcsövet two brothers dobhoz?2004 636osra szeretnénk feltenni. Köszi
Üdv. Keresek 50ccm BREVETTÓ-hengert+dugót+gyűrűt 12-s csapszeggel alapméretűt.
Látszik, hogy nem tanultál az öreg Imi bácsitól

"Én a fali csövön jövő metánt sűrítem össze és mínusz 15 körüli tartományon cseppfolyósítom ,oszt az már mehet a Lada LPG tartályocskájába....
Úgy viszi a verdát,mint a hajderménkű!
Nincs vele gond,arról nem is beszélve hogy mennyit megspórolok....
Hát mekkő hogy mondjam nem vót két fillér ezt kiépíteni,de egy technikusnak ez csak egy rutinmunka,ha vannak megfelelő eszközei...
Meg ne próbáljátok ezt leutánozni!
Van egy jóó közmondás:A gázzal csak egyszer kell elcseszni....másodszor már nem fogod !
Jó egészséget nektek honfitársaim!
2014-ben szavazzatok rám,mint egyéni miniszterelnök jelöltre, oszt majd akkor megtanuljátok a kutyafittyet, meg a betyárintiát!
A csajoknak sok,sok, puszi!
Imre bácsi sose feledkezik meg rólatok angyalkáim!"
2013-as típusú alpinestars GP pro eladó L és M méretben.