Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

250 környéke.Nálunk 255.
szép is lett volna 1600ft/100km
azért mondtam feketén
2 üléssor között elfér a palack
Nem tudom mennyire emelték a gáz árát, de azt számold hozzá, hogy újabb 50%-kal emelkedik májustól a jövedékije ha jól emlékszem...két lépcsőben emelik idén...
Nade úgyis néz ki.

Nálam a legtöbb gáz az hogy ki tudja már mennyit kéne rá költenem a gatyába rázáshoz.
Kis kaszni szerintem megette az út meg az idő a futóművet és kell minimum egy kuplung.
Ahha mondjuk azt se tudom mennyi a gáz, aya a multkor más azt is írta hogy ft/100km . Majd ráguglizok.
100-ért vettük másfél éve.....
A karbisok kb 10%-kal esznek többet gázból, de az új injektoros szettek már kb ugyanannyit fogyasztanak mint benyából....
forman az cumi arra nincs soreng.
egyedi engedéllyel benne lenne 125be
Na de most hiába mondom neked hogy 5 és 12 liter között eszik a kocsi mia faszra mész vele? ő meg elmondja a TAPASZTALATÁT ami neked ilyen kocsival nincs
hát akkor le vagy szarva
nem téged kérdeztelek, mégpedig azért mert neki ugyan az a kocsija van mint nekem . így ő tud érdemben nyilatkozni.
Feketén nem akarom....fene tudja, nemrég is amikor hajnal 2-kor mentem melózni a helyi szerv átnézte a platót (forman) és ha látott volna gáztartályt csak feltűnt volna neki...
pont itt van nálunk a gázos ember
Mintha ezt hallottam volna utoljára 4 éve amikor az új swiftbe akartam berakatni, akkor arra 300000-et mondtak így elmaradt.....van itt is egy gázos ember hátha beleszól...
milyen skoda?
sima karbis géphez már akár 10ért is van cucc
yard úgysem nézi le sem kell vizsgáztatni
Mé ne lehetne?
Volt pár gázos kis tgk-m....mind jó volt csak a Gazellák ettek sokkal többet gázból, de még a Zuk is csak 1 l-el evett többet....na meg eltűntek a lukak egyenletesebb lett mind....sajna ma már igen drága és szgk-nál évi 15000km-nél már csak sokára jön be...ha be lehetne építeni régi szettet akkor az öreg skodába betennék, de úgy tudom azt már nem lehet....
menyit eszik benzinből?
menyit fogyaszta veki gázbul?
szerbiából hozzák a cuccot...jelentősen olcsóbb...
mi vámkezeltük nekik ...
a kesztyű tetszik, debrecenben hol vagy elérhető, tel szám?
jánoshalni?
a kis báccsal vigyázni, a segg mindig a falhoz érjen
amúgy egy csomó gázos attól veszi a cuccot amit linkeltem
ha meg nincs soreng akkor az +20pénz
Sziasztok!
Miskolcon keresek használt 18 colos cross hátsógumit és 21-es elsőt.
Üdv: Bence
amúgy milyen autó?