Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt motorja régen elkelt már amire rákérdeztél. De majd jön Ő és válaszol.
az a baj hogy 2008-as:S
Ehun a egy.

Nem fogsz sokat találni.
Sziasztok:D RS 125-öst keresek ami 2006-2007-es évjáratú, a fordulatszámmérője 12e-van órázva és 11Kw-os a papírja:D nembaj ha nincs rajta vizsga és külföldiek a papírjai:D
megvan még a 125-ös Rs?:D ha igen egy Emailt tudsz adni?:D
Szia,
Előre utalva postával 4e?
Kép lemaradt.
HIFLOFILTRO OLAJSZŰRŐ!
2db hf155 és 2db hf157 olajszűrő gumigyűrűvel együtt. Eladtam a motort és megmaradt keress bátran!
Eladó egybe részes ruha!
http://www.kepesmotor.hu/egyre...
hali mi az ára?
Üdv! Mennyi lenne az ára, és posta szóba jöhet?
Vkinek?
családi okok miatt megválnék motoromtol. Dugattyú cserélve lett rajta új fékbetétek. megkímélt állapotba erős motorral . nem régibe tönkre ment benne a főtengely csapágy ezért ennyi az ára festése nem a legszebb. érd: telefonon ha nem veszem fel írj smst és vissza hívlak. csak komoly érdeklődők keressenek az ár fix.. okmányok nékül
Ha valakit érdekelne :D
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_dt_80-6456996
aszittem má megvan...
Motorszállító futót vennék korrekt árban Deák csere.
hello,

már nincs meg.
Tnt robogó stucni eladó kék alu eloxált. Robogón egyszer volt kipróbálni. 7000 az új ára feléért odaadom
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"
Több fórumtársnak rendeltem és megvoltak elégedve. :)
Bármilyen kérdés esetén bizalommal keress.
Teljesen hibátlan állapotú, kihasználatlanság miatt eladó. Kivehető, mosható a belső bélése. Én 186cm és 95kg vagyok, éppen jó rám. 56-os méret. Személyesen Budapesten és Karcagon vehető át.
Ára:55.000Ft
mobil:06-30-629-4424
hello!megvan még a futó?
Már elkelt!