Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te nem kérheted el hogy van e jogsija, viszont eladhatod bárkinek. Nincs rajtad felelősség. ennyi.
Utána gondoltam ha megvette és viszi hazafele mert elvileg lábon akar hazamenni,és véletlen pont igazoltatják!
Egyébként köszi a választ!
Igazad van. A saját motorjával csak csináljon már amit akar! A tököm állítaná meg.
ha megirják az adásvételit, már nem az ő motorja. szóval nem ő adta oda
Szerintem igen. Odaadod a motorod egy olyan személynek akinek tudod, hogy nincs jogsija. Tiltja a kresz. Az adásvétel egy külön dolog az ok.
Sziasztok!
Motoromért a jövőhéten jön a vevő elvileg!A dolog úgy áll,hogy neki nincs jogsija viszont lábán akarja elvinni,engem megvétel után terhel ezzel kapcsolatba valamilyen felelösség?
Köszönöm a segítséget!
keríts valami vénasszonyt eltartásiba
aztán rászoktatod a hernyóra és gyorsan kimúl
felmerült az osztálypénz igen galád benyelése de van pár küzdősportos úriember akik igen szépen kifejeznék ezzel kapcsolatban a véleményük így maradt a tisztességes út a többi lehetőséget az állam magának akarja
pénz kell - pénz kell, de kirabolni valamit már büdös

Kalappal, remélem összejön / és azzal pláne elkerülöd az útszéli kavicsbányákat /
ja amúgy Linkás nemigen nyúlt hozzá, csak hátra a LED lámpát segített beleszerkeszteni meg a kuplung alsó munkahengerbe egy O gyűrűt... minden más szervízben lett csinálva
nem a motortól akarok szabadulni hanem sok píz kell hogy legyen EXC tőlem jótékonyságból hozzám vághatna valaki egyet, akkor maradna a LöCö mert tudom hogy jóideig csak tankolnom kéne.. de én már csak ilyen szeleburdi vagyok, ha kitalálom hogy kell valami akkor kell.... aztán max megunom és nem hirdetem tovább
neked is gyanús a leány?
lesz az majd 25 is
JAV : megszerelte
Beleszámítottam a sok ígéretért a bánópénzt.
Annyi az
Nagyon szabadulnál tőle ... megszeret a Linkóci
a fene a pofájukat
ezek a ktm-esek sosem szerények
hát ha csak úgy suhintasz elfogadom legyen! de a motorhoz kell lennie legalább 35db-nak KTMéknél így mérik a köteget
Egy 10 darabból álló pakkal akár most is megsuhintalak, te jány
Az má egy köteg
azt már megettük, csak a kutyát nincs szívünk betenni a fazékba
hízó nincs?
terepes tacskó kölyökkutyákat beszámítasz?
Megkímélt LC4-esem hasonló állapotú 20ezres kötegre cserélném!
Helosztok itthon kicsit rendet raktam a garázsban és meg találtam régi gépemet. Alaplap nincs benne de a táp, vinyó, ventilátor, cd lejátszó ,flopi lejátszó, vezetékek, ram, internet kártya, videó kártya, stb megvan hozzá. Ki dobni nem szeretném tehát ha valakinek kel valamire az mondjon rá és vigye nekem csak a helyet foglalja.