Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 ft-ról sr 125link
Hali Jöhet a kormány
email-n jelentkezem!
Szevasztok!

Eladó pár apróság:
-1 db alig használt bordó pazzaz kormány
-1 pár pbr kormány végsúly kicsit karcos állapotban
-1 db cb 600 hornetre való sebring gp 6 kipufogó,e betűvel,kivehető szűkítővel és takarólemezzel.(jelenleg yamaha fzs 1000-en van de bármire felrakható)
Akit érdekel bármelyik írjon a balu88@mailbox.hu-ra.

Üdv mindenkinek!
sziasztok utolsó ajánlat a kocsimért astra f 1.7d ideiglenesen kivonva átirás miatt 130 ezer és eleresztem motorja tökéletes belsö szép indul, a héten ennyi az ára.
Kormány van 2e ft-ért képen látod hogy a kormányvégsúly diója kivan jőve,de a kormány nem hajlott.Ha érdekel küldj mailt a zoli_motor@freemail.hu-ra
Ezekre gondoltam
Hali
Valakinek ilyen kormány+ felfogathatóság?
Érdekelne téli átépítéshez.
Írj egy mailt ha komolyan érdekel
Hali
Miből van kettő?
Üdv mindenkinek.Honda bali,régi lead, x8r , fekvő minarelli blokk és suzuki ap50 hez alkatrészek bontásból eladók.Érdeklődni email : orbanattila40 kukac gmail.com. Vagy itt.Posta megoldható. Üdv Attila
2 db is van
suzuki gyári kormányteleszkóp eladó. 8000 ft.
Hali
Ha január 5-ig nem megy el :: érdekel. akkor érek magyarországra vissza!
Gokart téli áron eladó. Működik, felnőtt méret, gyári váz.
Ár: 60,000Ft.
eladó suzuki katana robogó, motorikusan tökéletes, világitás, fékek jól müködnek.ami hibája hogy az index nem jó és az ülés mögött egy pici idom hiányzik,különolajzásos, ülése szakadásmentes,esztétikailag kisebb hibák vannak, lényegében igy ahogy van napi használtra alkalmas, az ára minimálisan alkuképes, téli áron eladó vagy esetleg csere érdekelhet de inkább kp, ár 82e ft
SV üvegszálas idom sérült de javítható olcsóért vihető
ez 5 colos tárcsa nélkül 8000
Sr 125 megmaradt alkatrészek, a kerekek nem tartoznak bele. egyben eladó. Ár megegyezés szerint.
Írj egy mailt :) az adatlapomon az elérhetőségem
Szia,
Keresek bagster tanktáskát, az országon belül próbáltam idáig, de sajnos meddő a dolog, többen ajánlották az eBay-t de hozzáértés és nyelvismeret hiányában nem megy. Tehát egyenlőre érdeklődés szinten szeretnék információt kapni, hogy is működik a segítséged?
Köszi
LEGOLCSÓBBAN AZ EBAYRŐL TŐLEM.
Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létező "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról sok embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyűjtése"
Helló!

Érdekelne a kormánystabilizátor. 10000Ft-ért nem eladó postástól?
tomika86 [kukac] t-online.hu
Köszi!
Honda Xl tura tank zárható tanksapkával, valakinek karácsonyra és ülés ajándékba ?
Még nem adtam le a méhbe!
Sziasztok!
VILÁGVÉGE LEÁRAZÁS