Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remek válasz!
Eladó egy Yamaha PW 50 Gyerek Cross motor.Ilyen motorral tanulnak az iskolában is a verseny tanoncok.Amit tudni kell a motoról.Külön olajzású(jelenleg ki van kötve de 5 perc alatt vissza lehet kötni)kardán hajtású (nincs karbantartási igénye)legjobb hajtás,új gumik vannak rajta elől és hátul is(belsők is ujjak),rezgő szelepes,léghűtéses,kb 50 km/h a végsebessége,Motul 800-as olajjal volt használva.Ez egy teljesen biztonságos kis motor,akár egy felnőtt ember is el tud vele menni.Ha el tudja valahova rakni a térdeit.A motorhoz még tartozik egy teljes felszerelés (nem bóvli felszerelés).Bukósisak,szemüveg,protektor ing,térd védő,kesztyű,csizma,nadrág és mez.Minden kérdésre szívesen válaszolok.
1000 Ft? Mikor mehetek érte? :)
Szia. 1000 HUF Bp, 9.ker.
Szia! Az ára érdekelne,és hogy hol lehet átvenni? Köszi...szia
üdv. eladó kawasaki zx 10 r 2006-2007-hez eredeti gyári fényezésű idomszett plussz még amik a képeken láthatók egyben irányár 320 eft. az új gyári rendszer esetleg külön is eladó. 0620/598-2538
Nocsak nocsak csak nem FJR-t akarunk venni?
Merő nyereségvágyból
3000-ért megvenném...
Sziasztok nem tud valaki eladó Suzuki 1000 s -hez a kilométer óra körül található burkoltatót?
Eladó egy 2 napja vásárolt YB9-B akkumulátor, Számlával dobozában garanciával. Postán nem adom fel így csak személyes átvétel lehetséges. 11.000Ft volt de nagyot vettem, 6-7 amperes akkumulátor csere érdekel értékegyeztetéssel! 9.000Ft odaadom annak akinek kell!
Székesfehérváron van az akkumulátor! Ide nem írok telefont akinek kéne az írjon e-mailt és küldöm a számom!
Te tudsz valamit.
Hogy lehet eladni a "világ legjobb" motorját?
Mit veszel? Jaa majd ugyis kiderül a fasztrájdból, mert akkor meg az lesz a legjobb
Szia!

Engem érdekelne. Elérhetőségem: gipszjakab02@citromail.hu
Ezen megbeszélhetjük.

Üdv: Gábor.
Sziasztok.
Garázs rendezés közben a kezembe akadt egy Mikuni 40C40 karburátor, valamihez, kora ismeretlen és a belső állapota is. Elvihető 1000 Ft-ért. Ha tudjátok, hogy mihez jó, légyszi mondjátok meg.
Köszi.
Hello, érdekelne a markolat, hogy mi az ára és, hogy 22mm-es kormányhoz jó-e? Az egyiken egy picit nagyobb a lyuk a gázcső miatt?
Yamaha fzr600 91évj váz.Eredeti külföldi okmányokkal forgalomba helyezhetően.Sérülés és javítás mentessen.Ár:50e ft vagy 250-es trophyt vagy robogót beszámítok.Érd:zoli_motor@freemail.hu
én szó nélkül elhoznám ennyiért
Kesztyűk eladók:


Alpinestars SP-1 "XL" 16.000
Alpinestars SP-2 "L" 16.000
Alpinestars GP Pro "L" 20.000
Hellosztok.eladó alkatrészeim vanak suzuki gsx400f.minden meg van még majdnem.blokis elado meg a vázis.elertonika stb...
yamaha mint eladó 33.000 ft os irányáron,jó blokkal pöccröff,világítás,indexek műszerek működnek.mint
asszonyokkal ravaszul kell bánni
én is elterveztem hogy veszek egy vén 600ast max 250ért
elkezdtem nézegetni őket 4-500ezres szinten(vagyis ezeket mutogattam az asszonynak)
egy-két hónap agonizálás után(eddigre találtam megfelelőt magamnak) megmutattam az olcsót neki, és még ő baszogtatott hogy ne várjak hétvégéig hanem menjek érte azonnal
Ahhh.... csak rosszabb jönne utána