Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Eladó a Busám ha esetleg valakit érdekel

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsx_1300_r_hayabusa_
hayabusa-6115599
Hi! Eladó térdkoptatók:http://www.kepesmotor.hu/ruha_... AKCIÓ! 20 PÁR TÉRDKOPTATÓT ADOK 20.000 FT- ÉRT!POSTÁT TE ÁLLOD!
Sziasztok!

Eladó, vagy cserélhető supermoto szett-re, a cross szettem! Leírás a hírdetésbe!

http://www.kepesmotor.hu/felni...
csak ilyen concorde elemes gagyi van, ez a kamera maradt meg egyedül ezt is meg akartam tartani csakhát tudod azok a sárga szinü papirlapok legszivesebben kidobnám mindet.
CB-d van még?
Sziasztok van egy eladó Suzuki sv 650 s-em.A moci 2004-es friss müszakís jó állapotú sok exrával túrázásra hasznát.
Érdeklödni :06308666822
Email:szilard017@freemail.hu
sziasztok szinte kihagyhatatlan ajkánlat. JVC EVERIO gz-vx715 uj dobozában csak ma 65 ezer ennyiért sehhol és sohanem kapsz uj kamerát ennyiért kapható . az ajánlat a mai napra szól elérhetőségek az adatlapomon.
Budapest azon belül Újpest Tábori
Ja és nincs mit
AIRSOFT AK 47 TACTICAL ELADÓ! hibátlan null játékos fegyó..az eladásának oka időhiány és kihasználatlanság..ha valakit érdekel bátran írjon...
vagy telefonon is elér : 30/210 49 31 es számon
Nekem ha minden igaz van rá hengerem,hengerfejem nicasilos,dugó nincsen hozzá.
Ha érdekel adatalapomon találsz elérhetőséget.
Sziasztok!A segítségetekre lenne szükségem!Kellene egy henger garnitura erre a KTM-re:
80-as henger volt rajt de rossz volt,meg törött dugattyú stb.Most vettem és szeretném gatyába rázni.Csapágyazás kész csak nem találok rá hengert...

Szia igazábol nekem mtx-em van de érdekelne az egész ha valamire el tudnánk csereberélni peca cucc vagy van egy csónakom vagy nem tudom mi érdekel
Hali! Valakinek CRM 125 mindene megvan,régóta áll,nem indul! 50.000ft!
utanfutot keresek.foleg motorszallitas celjabol
haspajzs erdekelne de sokallom arat
Eladó egy CPI SM 50 típusú supermoto. A motor nagyon szép esztétikai állapotú és motorikusan is kitűnő állapotban van, a végsebessége: 85 Km/h nagyon megbízható motor, nem rég kapott egy új hátsó gumit is és új tükröket, első fogaskereket. A motoron van még egy ledes hátsó lámpa és hátsó karbon ledes indexek. Csere nem érdekel! tel.:06302274988 ár: 190000 FT
Kawasaki gpz1000rx váz,eredeti külföldi okmányokkal forgalomba helyezhetően.Sérülés és javítás mentes.Ár:50e ft.
Eladó 1200 Bandit 2004 .12 havi alkatrészek , tulajdonostól
Motor blokk 20.000 km-er van benne ( papiros ) meg egybe van
Váz ( papiros )
Hátsókerék
Farok idom
Porlasztósor
Kábel köteg , elektroni ...........stb
És meg sok apróság tessenek érdeklödni , mi van még meg
Eladó egy BULL márkájú motocross mez , XL - es ( 180 cm magas , 82 kg os
férfin volt ) kényelmes , laza viselet , 1 éves , endurozáshoz volt használva
max. 5-6 alkalommal , azóta a szekrényben volt . Sehol egy szakadás , sehol
egy sérülés . Új ára 16 E forint volt . Az árban benne van a postázás is !

Ár: 4900 Ft.

TEL : 06 30 866 2022

email : doldermotorrad@gmail.com
Üdv!

Ktm DukeII-re keresek hátsó féknyereg tartó konzolt, akinek lenne eladó,vagy esetleg tudja honnan lehet szerezni, kérem szóljon!
1 db. Shoei Xr1000 "M" színes 45.000
1 db. Shoei Xr1000 "M" fekete 45.000
1 db. Alpinestars GP pro "L" fekete 20.000 eladó
Sziasztok!

PROLONG adalék autóba/motorba szenzációs áron, 1190.-/dl
nálam!

http://www.kepesmotor.hu/motor...
Szevasztok,

2002-2009 Yamaha YZ 125/250-hez használt idomszett akár darabonként is eladó, idomonként 1000Ft/db, vannak szebbek, csúnyábbak, válogatás jelentkezési sorrendben lehetséges, kékek fehérek és feketék, kb. 10db-ból áll.
Az egész kazal egyben 4ezer Ft.

Yamaha YZ250 02-09 gyári eredeti membrán (házzal, betéttel kompletten) ÚJ állapotban 10eFt.

06-09 Yamaha YZF250/450 haspajzs avagy kartervédő stb. Works Connection használt, de kitűnő állapotban félár alatt 10-esért vihető. Nem csak szebb, mint a gyári, de az olajtartályt is védi, és olajcserekor sem kell levenni.

06-09 Yamaha YZF250/450 fehér GYÁRI YAMAHA idomszett 20ezer Ft. Akinek tört már utángyártott, az tudja, hogy a gyári csak hajlik, de nem törik.

Ehhez való piros-fehér-fekete teljes dekorszett 10ezerért vihető. Új ára 30ezer, ha új kell, ennyiért tudok az Ebayen.

YZF250 alig futott kuplung lamella szett HÁROM készletnyi eladó, 5ezer Ft/köteg vagy 10-ért odaadom mindhármat. Kevés órát futottak, NEM A KUPLUNG hibája miatt lettek megbontva a motorok, amiből kiszedték, bőven használható még mind.

30 622 12 38 macesz77(kukac)freemail.hu
A cucc Dabason vagy Pesten nézhető meg és vehető át.
nah jól leírtam De telefonról nem tudom visszanézni mit írtam