Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A ruhának mennyi az ára?
Köszi!
Alpinestars Thunder kesztyű nyárra:

http://www.kepesmotor.hu/texti...
3db új kulcstartókamera 6000ft csak egyben eladó!
Eladó 56 os Berik kétrészes ruha és egy 45-46 os lábra való zsír új Berik csizma
Tudod mit? Neked mostmár csak azért sem adom, még 400-ért sem!
Ne is erősködj! Hajthatatlan vagyok!
én utálom a golfegyet, havernak volt és amikor pecázni mentünk lett neki egy féltengelytörése és gyalogoltam miatta vagy 15km haza a pusztában
meg aztán 353assal simán aláztam földutakon
szóval az én szememben egy fostalicska
a golf3 az tetszik olyan volt egy ismerősnek azért már adnék 200pénzt
na de nem offolok tovább
Eladó pár hónapot használt xenon szett! Minden tartozéka megvan, slim trafós! 12000HUF az ára!
A Szuszka egy jó autó, de valamiért mégsem vágyom rá! Jellemtelen az is. Ez a kis TD pl megeszi az egyhármast, mellé 5 litert papál az olcsóbban beszerezhető olajból, az olcsó biztosítás sem mellékes. Valamint kultuszautónak is lehet nevezni szűkebb körökben, vannak olyan emberek, akiknek ez nem csak egy autó, hanem egy Golfegy.
Csak példának mondanám az egyes Caddyt, amiből még az olcsóbb németországban sem nagyon találni 200 alatt, és azok mind ganéhordó szarok.
jó ez kicsit cink volt

bár ha azt vesszük hogy a 95 körüli 1,3as mutyukikat ki lehet fogni 3k-ért akkor tényleg sok a golf
vagy a munkatársam makulátlan 106-osa is csak 130 volt.. bár ott a motort ki kellett cserélni de adták hozzá az "újat"
eredetvizsgára is kötéllel húzták
Ha egy jellemtelen, fostalicska, fapados ezerhármas Samarát el lehet adni 140-ért, akkor ezért sem sok a kétkiló.
Állapotfüggő is a dolog véleményem szerint.
azért egy golfegyesért 6 számjegyű árat kérni elég nagy bátorság
Eladó Yamaha XJ Diversion

Nemrég esett át egy komoly tavaszi felkészítésen. Teljesítményben kb. a GS500 kategória, kezdőknek is ideális, de a profibbaknak se rossz választás. Kompatibilis a 600-as modellel így az alkatrész ellátása/ára se lehet probléma, de most jó ideig nem kell semmire(!) költeni.

Hosszabb külföldi tartózkodás miatt adom el, a linknél alul megtalálható a telefonszámom, szinte mindig elérhető vagyok.
Nem motor, de csodálatosan lehet vele motorszállító ufót húzni, ajándék pitbike szállító kerettel! 1,6 TD Golfegy eladóóóóó!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/golf_i/volkswagen_golf_i
_1.5_gl-5510988
Eladó exkluzív szép 50-nes RUNNER 70-venesnek megcsinálva nagyon jól megy ha esetleg valakit érdekel
Szia nekem van egy suzuki gsx 550-es mocim eladó bővebb infót emailbe tudok adni mert valamiért nem tudok ide képet tenni a címem:csucsu75@gmail.com
milyen árkategóriában gondolkodsz?
Eladó Sv idomok!
Teljes oldalidom(gyári verzió)25000Ft.
N-es hűtővédő 10000Ft.
Üléspúp 8000Ft(GSXR stílusú).
Mind üvegszállas műgyantából készült új fényezetlen idom.
06303210309
bali105gsxr@gmail.com
rendszámos motort keresek ha vki gyorsan akar kp-t irjon!
Hellósztok! Cagiva wmx 125 alkatrészeket keresek! Ha valaki tudna benne segíteni az írjon!
sziasztok
suzuki dr650 rs-re keresek gyári dobot.
Akinek van e-mailben jelezze: makaveli@vipmail.hu
Előre is köszi
Sziaztok!

Tönkrement az első lámpám szétolvadt ... mert sajnos az izzó felfele elfordult és totál elolvadt az egész lámpám elfolyt 98-as rs 50-em van olyanban kérném a segítségeteket hogy egy komplett bontott aránylag jó állapotú első lámpája nincsen-e valakinek foglalattal együtt nagyon fontos és sürgős lenne.
Ha megkérlek titeket segítsetek ebben mert a hétvégén lenne egy gurulás a haverokkal a balatonra de lámpa nélkül nem merek elindulni.

Előre is köszi a segítséget.
szia engem érdekelne ,,,,ha megoldható postán ,,
üdv. arn hoz kellene komplett üllés zár kulcscsal, alváz szám fedél,, karbi fedél a sisaktartóban.,berugó kar. árakat és elérhetőséget kérek.