Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vitó 460 kp, meg se probálok képet felrakni, mert nem megy, BAD request. ugyhogy képet privátban vagy emailban az ár fix , csereár 580
Érdekelne a ruha meg van még?
a tzr már régen nincsen meg sajna.
csövi: 55 be vettem a sisakot, de nekem szigoruan csak pályára lesz, ezért is adom el az alját, mert engem zavar h ott van pályán ugyse lesz sok bogár... igazából csak a suomy mellett lettem volna de az ára közbeszólt, és ennek jobb is a kinézete, és valóban kényelmes... remélem menet közben is megállja a helyét.

tocka: ha gondolod 1800 ba postástól odaadom, ha személyesen meg tudjuk oldani 1500ba... külföldön 2-3 tól indul ahogy néztem az itthoni árakat emg nem is mertem megnézni.
Az utóbbi idoben nem voltam elérheto a sok utazás miatt de most már bombázzatok az emailekkel.

Plexik,fék és kuplungkarok, integrált indexes hátsólámpák a létezo "majdnem" összes motortípushoz!Ezen kívül ha bármi kérdés merülne fel eBay rendeléssel kapcsolatban bizalommal fordulj hozzám! Innen a fórumról több embernek is rendeltem már és mindenki maximálisan elégedett volt.
Nem a fórumtársak lehúzása a célom! - hanem az eBayen a pozitív visszajelzések "gyujtése"
Eladó KTM Duke fejidom!
Michelin Anakee2
valakinek? 90/90-21
varga.szabika@citromail.hu
Hali!
Bele néztem az adatlapodba (a robi kicsit megtetszett).
A fotóid között van egy tzr 250 3xv.Na az egyenesen gyönyörű!Gondolom már nincs meg,pedig engem az érdekelne!
Bike-Lift FS-10 első emelőhöz görgős adapter, keveset használt.

5000Ft

gulyesz@freemail.hu
Tel.: 06-20/520-2038
Nyugi, tudom. :D Jelenteni kell a paypal felé mint csaló. Szép is lenne ha 3400Euro landolna :D abból se küldenék vissza 800at, simán levenném.
És mennyiért vesztegeted ? Hogyé adod komám ?
Mennyiért vetted a satyit? Én is most vettem egy FG15 Lumixot. Kicsit hangosnak tűnik, viszont nagyon könnyű és nagyon jó a tartása. Nagy sebességnél is simán lehet benne forgolódni, nézelődni előre-hátra egyáltalán nem dobálja. Bírom
ez kamu ember!mindent meg aar venni!én dolgaimat is!
racingon,meg itt talált meg!azonnal töröljétek a mailját!
ÉS VÉLETLENÜL SE KÜLDJETEK PÉNZT NEKI!
KAMU MAILT KAPSZ,H MEGKAPTAD A PÉNZT,DE VALÓBAN NEM UTALT SEMMIT!
tehát hiába jón a paypal-ról üzenet,h utalt,valójában1 ft-t sem kaptál!
Gondold meg.... oco és csak jobb mint a home made! :) 1 napos bolti!
Metzeler 6 days extreme 140/80R18 2000ft
Dunlop sportmax 208F GP 0km gumi vadonat új! 120/70 R17 4000ft A gumi széle ahol a felnivel találkozik be van repedezve mind a két oldalt! Belülről nem!
Metzeler racetec slick K1 -es oldalán 3.5mm mélységgel 3000ft
Üdv! Hibátlan gumi nincs letörve egy bütyök sem ,sem berepedezve 6000 ft
bátran rá tudja írni,ha nem volt vezetve sosem a szervízkönyv vagy meg sincs.. Sőt ha cserélte a műszerfalat úgy is..Hiszen azt irja"a km óra állása 14xxx km...

Mindegy..Jó a géped :)
Egyik srácnak 160e km van a banditjában ő az első tulaj ... ennek a kétharmadát síró váltóval tette meg...
Viszont olyan állapotú a gép,ha ledobná a féktárcsákat és a lábtatókat,(nem sirna a váltó) simán elhinnék,hogy 30e van benne..
Sokan ki is használnák ezt...talán mert erre van kereslet...

Nem is tudom melyik a rosszabb:
- Suzuki váltó 14ezret birt... (ilyen a minőség?)
- ? tiz ezret visszatekertek...
Hát ez az de bátran rá lett írva km-óra állás
de csomó minden meg azt igazolná hogy rendben van és nem piszkálták . Én meg túl akartam rajta lenni és élvezni a motorozást
Ezért nem bonyolódtam túl bele
Eladó GILERA TYPHOON 50
tipp: hitelkártyája van...
Bátyjám az IBM -nél dolgozik és pont ilyen leveleket, üzleteket szűrnek ki. Átküldtem neki az e-maileket. Írja ez a West Roland hogy ő megveszik a hintót amit hirdetek, Angliában él. Elküldi paypalon az összeget és +800eurot a szállításra.De a WEST UNION bankon keresztül küldjek neki vissza neki a 800Eurot hogy rendezze a szállítást. Küld egy hivatalosnak tűnő kamu paypal levelet amin az áll beterhelték a számláját blabllaaablbaa.. nekem pesze semmi a paypalon. Bátyjám perfekt angol, francia, úgyhogy őt is érdekli írt is neki egy szép hosszú levelet hogy scanneljen adatokat magáról, lakcímről illetve a számlaszámát és a számlakivonatot a pénzküldésről.
Annyi a lényeg hogy a csávó nem tágít, azt írogatja hogy elküldte a pénzt ,remélem hétfőn rajta lesz a paypal-omon és klüldjek vissza belőle 800 eurot a 3400ból. Érted? Akkor minek küldi el a plussz zsetont? Adott egy telefonszámot is, bár ő csak rejtett számmal hívott legalább 3x és nem érteni mit mond.

Mind1, kár hogy ezen az oldalon is sok a seggfej,. Mondjuk romlik az oldal is erősen a sok divatmajom motorostól, akik csak jókat írnak kommentbe vagy egészen alázós szöveget és nyalják a másik fenekét, közbe fingjuk sincs hogyan tervezzenek egy túrát.Volt is egy friss cikk a sportmotoron, amin eldobtam az agyam, és kommentbe leírtam az én véleményem ,de a mocis internetezők még ki se bújtak a várostáblán kívül.