Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

email : hsskft@freemail.hu msn ugyanaz skype:hsslft üdv
sürgősen eladó feleslegessé vált suzuki katana ,70 es egy gyűrűs versenyhengerrel,van rajta pár dolog amit bütykölni kell ,burkolat ,valamint kell rá egy fej idom,de igy is használható, karburátort be kell állítani,működőképes.elvihető! 0620 2513784 budapest XVIII kerület
sürgősen eladó feleslegessé vált suzuki katana ,70 es egy gyűrűs versenyhengerrel,van rajta pár dolog amit bütykölni kell ,burkolat ,valamint kell rá egy fej idom,de igy is használható, karburátort be kell állítani,de működőképes,elvihető!
Eladó KTM lc4 elektronikai alkatrészek! SM sárvédő, lánckerék,gyújtás elektronika,index,relé,trafó,kábelköteg,kormány kapcsoló!
Szia!
Akkor kéne nekem egy fujifilm finepix hs20..
Küldesz egy email elérhetőséget a folyt megbeszéléséhez?
Sziasztok af1 125/50 es sportmotoromat cserélném endurora turaendurora wing tuareg akármi jöhet kiseb turákra vagy alkalmi nagyon pici terepes(füldutakra)stb:)))
Xenon szett eladó, slim trafós, nagyon keveset használt!
Ajándékötlet motorosoknak vagy motorosoktól: fába égetett képeket készítek. Ha van kedvenc fotód a motorodról, kedvenc versenyződről stb. Feltettem egy galériát motoros képek címmel, ott van pár minta.
Ha érdekelne ilyen kép (akár egy arckép is tökéletes lesz) keress meg: bzoltan123@gmail.com.
Az ár függ a kép tartalmától, de megközelítőleg egy A4-es 3000, A3-as 6000 forint.
Sziasztok. Új vagyok itt és bevallom őszintén hogy főként azért regisztráltam mert sajnos el kell adnom a nagy szerelmemet, egy Suzuki RG 250 -es motort. De nem akárkinek csak olyannak aki tényleg szereti a motorokat és nem csak azért vesz mert van rá pénze és csak hajtani akarja nem kímélné, és nem foglalkozna vele. Jó pár éve nálam van már a kicsike, és több száz ezret költöttem rá, de sajnos addig már nem jutottam el hogy a papírmunkát is elintézzem. Most nagy választás előtt vagyok, túl kell adnom rajta. Ha tudtok valakit aki megbecsülne egy ilyen számomra komoly eszmei értékű motort, akkor jelezzétek nekem kérlek. E-mail: tusi78@freemail.hu . Még nem néztem, de ha lehet a profil adatoknál képet kitenni akkor teszek ki. Ellenkező esetben, E-mailben küldök. További szép napot.
agv krosz bukosisak szürke s méretü árat te mondasz
aprilia af1 replica idomszett te modnasz árat ezen a héten nagoyn oclso
06209960038 éjfélig telo ok

ÉS ELADO APRILIA AF1 REPLICA 150 EZER FORINT
Félárnál is kevesebbért eladó egy vadonatúj, Könyök,és kivehető váll protektorokkal, nadrággal zippzározható. 48-as Kb. 60-65kg súlyú emberre!22 ezer Ft
Eladó H4es bi-xenon szett kocsiba vagy motorba 4300k-s! 10e Ft.
Nem vagyok :)
De morci vagy
Akkor vegyél ott!
Ebayen olcsóbb egy cseppet.
Szia ! Érdekelne ,hogy mennyi idő alatt lenne meg a gép ? Listát és is kérnék ha nem gond.
ÚJ Timex iiron man karóra eladó 8000ft
2db új álkamera, a két db 2500ft
nem teljesen, de többnyire
tudod az ilyen ktm kabát ktm hátizsák ktm tökömtudjamimég fazonokról írtam
pl
és amikor a 990esről lenéz a szar hondásra, lesajnáló tekintetettel, de a túra felénél feladja mert nem bírja, de esze nincs annyi sem hogy a gumikat kivegye a lábtartóból és nem csúszkálna le a sáros csizma róla .......

na mindegy, nem offolok tovább
birom amikor okosabbak az emberek a mérnököknél
azt mondja a gyerek új kora óta ilyen
na mindegy. akkor is felesleges
fék
a fék azért nem olyan mint a kuplung ott azért nem 1-0 módban működik a dolog, ráadásul a bowdenesek dobfékek, szóval nem a bowden ront a dolgon