Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ELADÓ lett a motorom ! Megtalálható
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsr_600-5780572
Eladó! http://www.hasznaltauto.hu/motor/qlink/qlink_xf125-5777936
Szasztok
Égen- földön keresek Aprilia Pegaso Cube650 (1999)hez oldaldoboz tartó konzolt vgay esetleg BMW GS650f-é ami még kompatibilis lehet vagy régebbi pegasok.
Kérem jelezzen ha valakinek van ilyenje, jó lenne már azokat dobozokat felrakni nem csak nézegetni
Ezek szerint ma nem volt jó neked. Esetleg posta?
Hátha éppen kell valakinek egy sarok ülőgarnitúra. Ágyneműtartós, ággyá nyitható, kisebb hibákkal, 8eFt szállítani nem tudom Szigetmonostoron van.
polini evo II kipufogó eladó vagy csere gyári minarelli fekvősre.
vegyétek vigyétek :D
SM610 SUPERMOTO
heló lenne hozátok egy kérésem nincse valakinek egy simson s51 henger ?
Hali! Jó lenne tőled venni egy robogót! küldj már egy képet!
mennyi darabja?
heló érdekelne a blokk csak kicsi a kép tudnálküldeni normális képet ha még meg van előre is köszi bertaro9.4@freemail.hu
Eladók a képen látható alkatrészek. Szivató, berúgókar, kapcsolók, dekni, kormány idom. Egyben eladó, 6000ft.
Ja 15000Ft.
Eladó- Honda CB 1300-as hátsó csomagtartó,doboztartó alap+kihajtható utas deréktámasz.Gyári Honda tartozék három szezont használt.Praktikus csomagrögzítés,doboztartó alapnak is megfelel.Bp-Vác.50km belül házhoz viszem. Köszi.
+36302029684
40 es acerbis cross csizma eladó fél szezont használtam.
Sziasztok. Ha valakinek netán kéne CBR 600 F2,F3 meg még isten tudja mire jó csutka kormányt nekem van. Hibátlan állapot, 2hete lett leszedve motorról. 6ezer a pár, és teleszkóp átmérője 41mm amire rámegy.
Ha valakit érdekel képet csinálok és töltök fel.
HA érdekel valakit esetleg...

MICHELIN PRIMACY HP GREEN-X 235/55R17 99V

Gumik eladók (4db) kb 100 km van bennük,hibátlanok!
DOT:2610
Eladó 200 literes gyári juwel akvárium teljes berendezéssel szekrénnyel egyben
Sziasztok! Kinéztem magamnak egy Honda NSR 125cm³ motort!
Az a probléma vele hogy külföldi 50cm³ es papírral van bent, és van rajta biztosítás, magyar de se műszaki se semmi más nincs rajta!
A Biztosítása idén Augusztusban jár le! Mit tudok csinálni vele hogy ne keljen büntetést fizetni ha megveszem, és közúti forgalomba szeretném helyeztetni?

Előre is Köszönöm Andrew!
Hali!
Küldj már képeket róla légyszi,meg némi infót róla ide:simoviki@vipmail.hu
Köszi.
Honda dio robogó AKCIÓ! 10,000Ft
Drz hátsókerék eladó 2007 évjáratú...elérhetőség adatlapon

ESETLEG HA VALAKI DR 650 SE BE SZERETNÉ HASZNÁLNI A DRZ HÁTSÓKEREKET 43. FOGASKERÉK 240 FÉKTÁRCSA ÉS TÁVTARTÓ VAN A KERÉKHEZ PERSZE + PÉNZÉRT (ezzel ki tudod küszöbölni a 17 drága krossz gumit ..használtba lehetetlen beszerezni az új meg 20eft körül van a guminak)

Alu betétes kézvédőt beszámolok vagy esetleg dr 650 se re való sportdob cere érdekel...
Cross / Terepmotorokra hátsó sárvédő! A képen kívül is van még.

1.000Ft/db + posta!
Sziasztok!
Nem érdekelne valakit egy 50ccm gyorsasági?