Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha van valakinek jutányos áron eladó mágneses tanktáskája, vagy ilyen hátsó csomitartóra való kerékpáros taskája, ne tartsa magában az infót!
Igen.Ha forgalomból kivont járművet veszel(aminek egyébként van érvényes műszakija),akkor az átírással ismét forgalomba helyeződik és neked kell az adót kifizetni,az év még hátralévő részére.
Ha kivont járművet veszel,aminek nincs műszakija,akkor az átírással nem helyeződik vissza a forgalomba(mert itt is él a 15 napon belüli átírási kötelezettség!),hanem a műszaki vizsga után lesz a forgalomba visszahelyezve és innentől kell fizetni az adót.
Én így tudom.Ha tévednék,akkor javítsatok ki.
Ne felejtse el senki,hogy csak az új típusú szerződéssel lehet átíratni járművet,elvileg.(óra és perc is kell szerepeljen rajta,a birtokba adásnál,papírok átadásánál)
Sikerült
Köszönöm a segitséget!
Igen. Ez kellet nekem. Köszönöm a reagálást.
szia
http://gepjarmu.co.hu/gepjarmu...

ha kivont motort veszel a visszajelentés pillanatától ketyeg a súlyadó, egyébként meg akinek jan 1-én a nevén van az fizeti az éves adót(kivétel ha kivonja a forgalomból és közben eladja)

ha jól tudom...
Igen, csak a letöltésnél akadtam el, több félét is letöltöttem, amit ajánlott, de még sincs hang a gépen...
köszönöm!
Mihez kell driver? ott megtudod nézni a számítógép/összegzés menüpont alatt a hardverek pontos típusát ami alapján le tudod töltögetni a gyártó oldaláról a drivereket.
innen szedegess le minden drivert
ha így sem megy akkor a kockafejekben lehet tovább kérdezősködni
Everest-et letöltöttem, kifejtenéd bővebben a részleteket, hogy mit is csináljak ez után!
Mit kell néznem, mit töltsek le stb.
Köszönöm.
Eszméletlen gyönyörű gép.
feltekersz a fujitsu honlapjára és leszeded őket
ha valamiből több van(pl wifi) akkor az everest kiírja faszán mi van a gépedben
Szia. Nagyon otthon vagy ezekben. Ha egy ideiglenesem kivont motort akarok megvenni akkor az átíratáson kívül az teljesítmény adót is nekem kell állnom? És az kb menyi lehet? egy 600 asra? Köszi.
S.O.S.
Keresek Fujitsu Simens Amilo L1310G -hez telepitő drivereket, XP már fut rajta, csak a driverek telepitése hiányzik.
Tudom, hogy nem motorral kapcsolatos, de fontos lenne!
Köszönöm előre is aki tud valamit segiteni ez ügyben!
Eladó Honda kuplung és fék kar:

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Hello mindenkinek. Van egy Yamaha TDR 125 Deltabox vázu motorom.Most vette de sajna hiányossan . A komplett elsö idomom és oldalso idom hiányzik és arra szeretnék meg kérni mindenkit hogy ha van valakinek eladó akkor kérlek szoljatok. Az elérhetöségem a következö e-mail:satnya1988@hotmail.com elöre is köszönök mindent mindenkinek
Eladó aprilia sr alkatrészek.
Én tudok Dominator-ra 35ezerért CDI-t, működik.
Szia!
A KGFB megkötésére elvileg 24 órád van,gyakorlatilag-ahogy a többiek írták-megkötheted később is,de a szerződésen szereplő dátum és a kötés dátuma közti időre is kell díjat fizetned.Ha a neten kötöd a KGFB-t akkor az előzetes igazolással már mehetsz átíratni,ha brókernél vagy képviseletnél ott már pénzt is kell hagynod.Az átírásra 15 napod van és a nevedre szóló KGFB nélkül meg se kíséreld,mert elvileg nem írják át.A teljesítményadó (volt súlyadó) ami az előző tulaj kötelezettsége erre az évre,ugyanis mindig az fizeti akinek a nevén van a jármű az adott év január 1.-én.Ezek az alap verziók a "mindennapos" esetekre,de természetesen kivételes esetekben ettől lehet eltérés.(pl:forgalomból kivont-műszaki nélküli járművet is 15 napon belül át kell íratni,de ehhez nem kell KGFB)
eladó honda crm/nsr 125 főtengely és henger a henger karcos perselyezni kell a főtengely tőkéletes.az első értelmes ajánlat viheti cserébe érdekel írd meg mid van
univerzális, 4000 Ft
sziasztok. KERESEK Alpinestars smx csizmát. fekete fehér szinben. ha valaki szeretne megszabadulni tőle vagy ismerős...én vevő lennék rá. 43-44-es méret kellene. ár állapot és megegyezés szerint.

kép illusztráció.
2sisakos dobozt keresek,kulcsal,platnival!
Eladó Shox Mondial! Áron alul! 15.000Ft. Csúszásmentes! XL méret.